Pięć start-upów IFOY 2021. Jakie start-upy mają szansę na intralogistyczne Oskary?

PRODUKTY

To już ostatnia prosta przed finałem konkursu IFOY AWARD 2021 (International Intralogistics and Forklift Truck of the Year). W dziewiątej edycji „Oskarów intralogistyki” jury wybrało 17 urządzeń i rozwiązań 14 producentów, które będą rywalizować o tytuł najlepszych produktów intralogistycznych roku. Aż pięć z nich walczy o nagrodę w kategorii „Start-up roku”.

Do organizatorów trafiło tym razem 36 zgłoszeń. Wśród finalistów znalazły się pojazdy sterowane automatycznie (AGV), roboty, pojazdy specjalne, oprogramowanie i złożone rozwiązania magazynowe. 
– W tym roku jury w swoich nominacjach skupiło się na kilku topowych modelach wśród klasycznych wózków widłowych i sprzętu magazynowego, natomiast bardzo mocno skupiło się na magazynie nie tak odległej przyszłości. To jest jasne określenie, dokąd zmierza rozwój w intralogistyce; autonomizacja, technologia, oprogramowanie i całościowe rozwiązania są obecnie ważniejsze niż kiedykolwiek. Finały będą bardzo emocjonujące. Tylko ci, którzy przewyższają swoich bezpośrednich konkurentów pod względem innowacyjności, mają szansę na wygraną – mówi Anita Würmser, przewodnicząca jury IFOY.
Oceniane kryteria obej...

Pozostałe 90% treści dostępne jest tylko dla Prenumeratorów

Co zyskasz, kupując prenumeratę?
  • sześć numerów magazynu „Logistyka a Jakość”,
  • dodatkowe artykuły niepublikowane w formie papierowej,
  • dostęp do czasopisma w wersji online,
  • dostęp do wszystkich archiwalnych wydań magazynu oraz dodatków specjalnych...
  • ... i wiele więcej!

Przypisy