Dołącz do czytelników
Brak wyników

Poznaj dwumiesięcznik

„Logistyka a Jakość”

„Logistyka a Jakość” to praktyczne czasopismo branżowe adresowane do osób zarządzających logistyką. W każdym wydaniu dwumiesięcznika publikujemy obszerną analizę konkretnego zagadnienia bądź problemu związanego z zarządzaniem łańcuchem dostaw, przygotowaną przy wsparciu specjalistów rynkowych i naukowych. Zespół autorski tworzy grono ekspertów-praktyków, którzy przekazują Czytelnikom wartościowe informacje do wykorzystania w codziennej pracy zarządzających łańcuchem dostaw.

96 stron
6 numerów w roku
Format A4

 

Stałe działy

Rynek

Nowe inwestycje, które mają wpływ na przepływ towarów, nowe produkty i usługi z rynku TSL, relacje inwestorskie, zmiany organizacyjne i personalne – zbieramy z rynku i serwujemy w postaci krótkich informacji.

Temat numeru

Szerokie spojrzenie z poziomu strategii na wybrane zagadnienie związane z zarządzaniem łańcuchem dostaw. Obszerna analiza konkretnego tematu bądź problemu przy wsparciu ekspertów rynkowych, naukowych oraz praktyków.

Raport

W tym roku szczególnie przyjrzymy się rozwiązaniom logistycznym wykorzystywanym w poszczególnych branżach, w tym w: automotive, farmaceutycznej, e-commerce, odzieżowej, elektronicznej.

Zarządzanie

Jak podnieść wydajność przedsiębiorstwa wykorzystując do tego zarządzanie łańcuchem dostaw? Trzeba uczyć się zarządzania nim wraz ze zmieniającym się otoczeniem. Produkcja, zakupy, transport, magazynowanie – sprawdzamy, jakie dobre praktyki wypracowali menedżerowie logistyki. Wspólnie z ekspertami szukamy rozwiązań organizacyjnych, operacyjnych i technologicznych, które pomogą ulepszyć, usprawnić i obniżyć koszty w łańcuchu dostaw.

Menedżer

Codziennych obowiązkach, niecodziennych wyzwaniach i ciekawych projektach, edukacji i rozwoju zawodowym rozmawiamy z logistykami.

Projekty

Studia przypadków, konkretne projekty – wiemy, że takie artykuły szczególnie interesują naszych czytelników. Chcemy dostarczać im najciekawszych, najnowszych, polskich i zagranicznych opisów projektów związanych z zarządzaniem łańcuchem dostaw we wszystkich jego obszarach.

Produkty

Obszernie prezentujemy konkretne produkty i usługi, które ułatwią codzienną pracę osobom zarządzającym logistyką (m.in. systemy informatyczne, technologie usprawniające produkcję, zakupy, transport i magazynowanie, nowe usługi operatorów logistycznych i kurierów, usługi związane z finansowaniem inwestycji i sprzętu).

Prognozy

Piszemy o aktualnych tendencjach i kierunkach zmian. Prezentujemy wyselekcjonowane raporty rynkowe, analizy gospodarcze, badania, podsumowania istotne dla zarządzania łańcuchem dostaw.

Wydarzenia

Organizujemy, patronujemy i bywamy na kluczowych wydarzeniach (targach, kongresach, konferencjach i spotkaniach), które dotyczą organizacji łańcucha dostaw, bądź kierowanych do branży TSL – zarówno tych w kraju, jak i zagranicą. Tutaj o nich informujemy.

W najnowszym numerze m.in.:

 

 

  Temat numeru:
 • Cyfrowe mistrzostwo - kim są „cyfrowi czempioni” łańcucha dostaw i jakie korzyści czerpią z bycia w cyfrowym ekosystemie
 • O krok przed klientem. Jak być gotowym na wysyłkę towaru, który jeszcze nie został zamówiony?
  ZARZĄDZANIE:
 • Jak złożonych łańcuchów dostaw sobie życzymy
  RAPORT:
 • Czy „bezruch” drogowy jest możliwy? Transport drogowy jako część infrastruktury krytycznej w czasach pandemii covid-19
  PROGNOZY:
 • Popyt odporny na covid-19. Jakie wyniki osiągnął rynek magazynowy po pierwszej połowie 2020 r.
  PROJEKTY
 • Systematyczne doskonalenie infrastruktury jak ccc w kilku krokach podniosło efektywność w centrum dystrybucyjnym?
 

Wersja cyfrowa

 

Archiwum artykułów

Wersja cyfrowa to przede wszystkim bogaty zbiór archiwalnych wydań magazynu podany w przyjaznej formie.

Łatwe wyszukiwanie treści

Słowa kluczowe oraz wyszukiwarka ułatwią Ci szybkie znalezienie artykułów i materiałów dotyczących interesujących Cię zagadnień.

Dostęp zawsze i wszędzie

Czasopismo możecie wygodnie przeglądać na tablecie oraz smartfonie, a dostęp do nowego numeru uzyskujecie na kilka dni przed ukazaniem się wersji papierowej.

 
 

Wybierz swoją wersję prenumeraty
TYLKO TERAZ PRENUMERATA NA 15 MIESIĘCY W CENIE ROCZNEJ PRENUMERATY!

Ekonomiczna

Prenumerata roczna

 • Sześć numerów czasopisma w wersji papierowej
 • Prenumerata roczna w wersji elektronicznej
 • Dostęp do wszystkich archiwalnych numerów

Online

Roczny dostęp do portalu

 • Sześć numerów w wersji papierowej
 • Prenumerata roczna w wersji elektronicznej
 • Dostęp do wszystkich archiwalnych numerów

Premium

Prenumerata roczna
i dostęp do portalu

 • Sześć numerów czasopisma w wersji papierowej
 • Prenumerata roczna w wersji elektronicznej
 • Dostęp do wszystkich archiwalnych numerów

*należy doliczyć koszty wysyłki 47,97 zł brutto (opłata roczna, doliczona do FV jednorazowo)

Dołącz do grona stałych Czytelników magazynu LOGISTYKA A JAKOŚĆ i miej pewność, że żadna nowość Cię nie ominie!