Razem po zielonej stronie mocy. Relacja z 10. edycji LOGDAYS

TEMAT NUMERU

15–16 czerwca br. online odbyła się okrągła, dziesiąta edycja Ogólnopolskich Warsztatów Szefów Logistyki LogDays. Ten niezwykły, zielony jubileusz świętowaliśmy w gronie ponad 200 uczestników, 27 ekspertów, podczas 14 prelekcji i 2 dyskusji. W ciągu dwóch dni merytorycznych spotkań, w całości poświęconych proekologicznemu zarządzaniu logistyką, nie zabrakło śmiałych tez, trafnych spostrzeżeń i wniosków.

Tworząc program 10. edycji LogDays w 100% oparty na ekologii, nie spodziewaliśmy się, jak wiele wątków, pytań, dyskusji i przemyśleń wypłynie od uczestników podczas wydarzenia. Od początku towarzyszyło nam przekonanie, że jest to temat istotny, ale teraz jesteśmy pewni, że był to strzał w 10. Przeczytajcie sami, o czym mówiliśmy! 
 

Dwudziestu siedmiu ekspertów wsparło swoją wiedzą jubileuszową edycję LogDays


Dzień pierwszy

Małgorzata Wieleba-Walicka, radca prawny Związku Pracodawców Transport i Logistyka Polska, swoim wystąpieniem pt. „What’s the (European Green) Deal? – Europejski Zielony Ład i logistyka” otworzyła wydarzenie, nakreślając uczestnikom, co stoi za koniecznością zmian i jakie strategie na rzecz zrównoważonego rozwoju przewidziane zostały dla branży TSL w świetle nowych przepisów prawnych. W rozmowie z Martą Mikliszańską, Head of Public Affairs and Sustainability Allegro.pl, poruszyliśmy temat imperatywu ekologicznego, czyli połączenia świadomego konsumenta i logistyki, odpowiadając na pytanie, kto tak naprawdę ma największy wpływ na pop...

Pozostałe 90% treści dostępne jest tylko dla Prenumeratorów

Co zyskasz, kupując prenumeratę?
  • sześć numerów magazynu „Logistyka a Jakość”,
  • dodatkowe artykuły niepublikowane w formie papierowej,
  • dostęp do czasopisma w wersji online,
  • dostęp do wszystkich archiwalnych wydań magazynu oraz dodatków specjalnych...
  • ... i wiele więcej!

Przypisy