Przewodnik: Jak przeprowadzić cyfrową transformację w firmie handlowej?

ZARZĄDZANIE OTWARTY DOSTĘP

Firma Sente, wrocławski dostawca rozwiązań IT, wraz z partnerami opracowała przewodnik na temat cyfrowej transformacji dedykowany firmom handlowych. Materiał to 92 strony wiedzy na temat praktycznych rozwiązań i taktyk, które warto zastosować, aby skutecznie wdrażać zmiany i innowacje w firmach handlowych.

Blokady we wdrażaniu rozwiązań z zakresu transformacji

Z przeprowadzonego przez Sente badania na temat stopnia wdrożenia cyfrowej transformacji w firmach handlowych wynika, że 69% przedsiębiorstw ma w planach wdrożenie rozwiązań z zakresu cyfrowej transformacji w ciągu najbliższych 2 lat.

Jednocześnie działania w tym zakresie są blokowane przez takie obawy, jak: zbyt duże koszty, niechęć pracowników, brak czasu oraz brak wiedzy na temat dostępnych rozwiązań. Na podstawie wniosków z badania powstał przewodnik, adresujący obawy i wątpliwości, blokujące firmy przed transformacją.

Głównym celem, który przyświecał autorom publikacji było zaadresowanie obiekcji, które blokują przedsiębiorstwa handlowe przed wdrożeniem cyfrowej transformacji oraz  dostarczenie praktycznych rozwiązań na temat sposobów jej wprowadzania.

Materiał do pobrania znajduje się tutaj: https://bit.ly/2ZjSN6Q.

(Źródło: Sente)

Przypisy