Dołącz do czytelników
Brak wyników

ZARZĄDZANIE

14 lipca 2017

Inwestycje Spółki Waimea Holding S.A. w województwie zachodniopomorskim

0 343
Waimea Holding S.A. deweloper, specjalizujący się w budowie i wynajmie nowoczesnych powierzchni magazynowych i produkcyjnych planuje realizację kolejnych inwestycji w województwie zachodniopomorskim.

Waimea Holding S.A. deweloper, specjalizujący się w budowie i wynajmie nowoczesnych powierzchni magazynowych i produkcyjnych planuje realizację kolejnych inwestycji w województwie zachodniopomorskim. W czerwcu rozpoczęła się budowa hali H w ramach kompleksu North West Logistic Park 2 w Szczecinie. To już czwarta hala realizowana w 2017 roku w ramach Grupy Kapitałowej Waimea Holding S.A. i jedenasta hala realizowana od początku działalności spółki na rynku logistycznym.

POLECAMY

Budowa hali H na terenie kompleksu North-West Logistic Park 2 przy ulicy Kniewskiej w Szczecinie rozpoczęła się pod koniec czerwca. Najemcą hali została firma KK Wind Solution, która posiada ponad dziesięcioletnie doświadczeniem w branży systemów sterujących dla farm wiatrowych. Ta nowoczesna firma jest częścią duńskiego koncernu, działającego w obszarze produkcji elektronicznych systemów sterowania i kontroli rozdzielnic elektroenergetycznych, głównie dla sektora energii odnawialnej. KK Wind Solution rozwija się niezwykle dynamicznie, w parku logistyczno-produkcyjnym North-West Logistic Park na powierzchni 6 000 mkw. swoją działalność prowadzi od 2014 roku. Powierzchnia najmu hali H wynosi 2 500 mkw., oddanie do użytkowania zaplanowano na początek IV kwartału 2017 roku. Generalnym wykonawcą inwestycji jest firma Trasko – Inwest. Na początku kwietnia br. w oddanej do użytkowania hali G rozpoczęła działalność firma Mycs, niemiecki producent i dystrybutor wysokiej jakości mebli modułowych. Dogodne położenie North-West Logistic Park 2 w Szczeci...

Pozostałe 70% treści dostępne jest tylko dla Prenumeratorów

Co zyskasz, kupując prenumeratę?
  • sześć numerów magazynu „Logistyka a Jakość”,
  • dodatkowe artykuły niepublikowane w formie papierowej,
  • dostęp do czasopisma w wersji online,
  • dostęp do wszystkich archiwalnych wydań magazynu oraz dodatków specjalnych...
  • ... i wiele więcej!
Sprawdź szczegóły

Przypisy