Pierwsze skrzypce Daimlera. Rozmowa z Barbarą Brandstetter, kierownikiem ds. planowania produkcji i wysyłek w Fabryce Silników i Baterii Mercedes-Benz Manufacturing Poland

MENEDŻER

Z Barbarą Brandstetter, kierownikiem ds. planowania produkcji i wysyłek w Fabryce Silników i Baterii Mercedes-Benz Manufacturing Poland w Jaworze, rozmawia Alicja Kostecka.

Fabryka silników i baterii w Jaworze jest jedną z najnowocześniejszych fabryk Mercedes-Benz na świecie, która wyznacza standardy w zakresie produkcji, nowych technologii oraz emisji CO₂. 
Z początkiem 2021 r. Barbara Brandstetter, kierownik ds. planowania produkcji i wysyłek w fabryce Mercedes-Benz, przeniosła się z siedziby w Stuttgarcie-Untertürkheim w Niemczech do Jawora, na Dolny Śląsk. Barbara, z wykształcenia inżynier przemysłowy, pracuje ze swoim zespołem, aby zapewnić, że wszystko działa zgodnie z planem w produkcji oraz wysyłki silników i baterii. Jako skrzypaczka i zastępca koncertmistrza w Orkiestrze Symfonicznej Daimlera występuje na imprezach i udowadnia swój talent w grze na skrzypcach.

Jak do tego doszło, że pracuje Pani w jednej z najnowocześniejszych na świecie fabryk silników ...

Pozostałe 90% treści dostępne jest tylko dla Prenumeratorów

Co zyskasz, kupując prenumeratę?
  • sześć numerów magazynu „Logistyka a Jakość”,
  • dodatkowe artykuły niepublikowane w formie papierowej,
  • dostęp do czasopisma w wersji online,
  • dostęp do wszystkich archiwalnych wydań magazynu oraz dodatków specjalnych...
  • ... i wiele więcej!

Przypisy