Dział: WYDARZENIA

Działy
Wyczyść
Brak elementów
Wydanie
Wyczyść
Brak elementów
Rodzaj treści
Wyczyść
Brak elementów
Sortowanie

MAGO nagrodzone statuetką Innowacja Handlu 2022 podczas 11. edycji targów RetailShow Targi RetailShow

W dniach 23–24 listopada w Centrum EXPO XXI w Warszawie odbyła się 11. Edycja Międzynarodowych Targów Wyposażenia Sklepów RetailShow. Diamentowym Partnerem tego wydarzenia była firma MAGO. Producent wyposażenia sklepowego zaprezentował nie tylko doskonale znane regały sklepowe, ale również takie innowacje, jak bezobsługowy sklep autonomiczny, inteligentny wózek CLEVER oraz nową, modułową linię kas samoobsługowych QUBE, która zdobyła statuetkę Innowacji Handlu 2022.

Czytaj więcej

Redakcja czasopisma "Logistyka a jakość" serdecznie zaprasza do udziału w Kongresie Modern Warehouse

STRATEGIE, TECHNOLOGIE I INNOWACJE MAGAZYNOWE WSPIERAJĄCE DYNAMICZNY ROZWÓJ E-COMMERCE

Czytaj więcej

XIV Ogólnopolski Kongres Magazynowania i Logistyki Modern Warehouse 2022 - Wydarzenia

Ogólnopolski Kongres Modern Warehouse to dwa dni pełne ekscytujących prelekcji. Już 15 i 16 listopada 2022 r. w Novotel Warszawa Airport będzie można zapoznać się ze strategiami, technologiami i innowacyjnymi rozwiązaniami magazynowymi, które wspierają dynamiczny rozwój e-commerce.

Czytaj więcej

Logistyka czasów kryzysu

Od ponad dwóch lat obserwujemy dynamiczny wzrost stawek w transporcie drogowym przy równocześnie zmniejszającej się dostępności środków transportu. Rynek wymusza na załadowcy zmianę dotychczasowych modeli działania, bo to właśnie załadowca znajduje się pod presją zapewnienia ciągłości dostaw. Producenci czy firmy handlowe nie mogą sobie pozwolić na radykalne odejście od zamówień kontraktowych - zaczynają więc szukać nowych rozwiązań. Z pomocą przychodzi technologia. Coraz więcej firm produkcyjnych wdraża nowe rozwiązania, które usprawniają przepływ informacji i pozwalają zarządzać w oparciu o dane. Jak zminimalizować negatywne skutki ekonomiczne dla producentów i dostawców?

Czytaj więcej

Relacja z Ogólnopolskich Warsztatów dla Szefów Logistyki LogDays 2022 - Warsztaty pełne merytorycznej wiedzy

Pod hasłem Autonomia – Relacyjność – Kompetencje w dniach 7–8 czerwca 2022 r. w Pałacu Sulisław na Opolszczyźnie odbyły się XI Ogólnopolskie Warsztaty Szefów Logistyki LogDays 2022.

Czytaj więcej

Produkcja i dystrybucja pod jednym dachem

Relacja z Profesjonalnych Warsztatów Magazynowych w Centrum Dystrybucyjnym x-kom

W kolejnej edycji Profesjonalnych Warsztatów Magazynowych gościliśmy w firmie x-kom w Częstochowie. W warsztatach uczestniczyło ponad 60 osób zainteresowanych profilem działalności x-kom, największego sprzedawcy komputerów PC w Polsce. Jednak x-kom to nie tylko firma handlowa – specjalizuje się również w branży technologicznej, produkując komputery pod własną marką oraz do gamingu. 
 

Czytaj więcej

Summit z piętnem efektu motyla - Retail Summit 2022

W dniach 6–7 kwietnia 2022 r. w hotelu DoubleTree by Hilton Hotel & Conference Centre w Warszawie, odbyła się zaległa 12. edycja kongresu Poland and CEE Retail Summit, organizowanego przez firmę European Conferences United. Tegoroczna edycja Retail Summit odbyła się po dwuletniej przerwie spowodowanej pandemią COVID-19.

Czytaj więcej

Jak rozwijać miękkie kompetencje?

Zapowiedź Ogólnopolskich Warsztatów Szefów Logistyki LogDays 2022

Pod hasłem Autonomia-Relacyjność-Kompetencje 7–8 czerwca 2022 roku w Pałacu w Sulisław na Opolszczyźnie odbędą się Ogólnopolskie Warsztaty Szefów Logistyki LogDays 2022. 
 

Czytaj więcej

Konferencja ,,Green Way in Logistics”

W czwartek, 2 czerwca w hotelu The Bridge Wrocław odbędzie się konferencja ,,Green Way in Logistics” organizowana przez Panattoni i Polski Instytut Transportu Drogowego.

Czytaj więcej

14 Forum Gospodarcze TIME „WYZWANIA ZIELONEJ TRANSFORMACJI CYFROWEJ”

Forum Gospodarcze TIME to od lat największe wydarzenie sektora ICT w rejonie CEE. Jest neutralną platformą dialogu ekspertów, wymiany wiedzy i informacji, wpisaną w kalendarz największych konferencji w CEE. Stanowi miejsce ważnej debaty i konsultacji społecznych przedstawicieli Rządu, Komisji Europejskiej oraz regulatorów z przedsiębiorcami. W tegorocznej edycji Forum dominować będą tematy związane z wyzwaniami zielonej transformacji cyfrowej. Nadszedł czas, aby rozpocząć reformę rozproszonego rynku energii w Polsce, budowę europejskiej autonomii cyfrowej w przemyśle i usługach oraz przedstawić strategię cyfrowego rozwoju gospodarczego do 2050 roku.

Czytaj więcej