Rewolucyjne trendy i nowe perspektywy na targach MODERNLOG 2023

WYDARZENIA

Liderzy rynku wśród wystawców, prezentacja nowoczesnych rozwiązań intralogistycznych, rozmowy o aktualnych kierunkach rozwoju dla logistyki oraz spojrzenia w przyszłość – tak w skrócie można podsumować Targi Logistyki, Magazynowania i Transportu MODERNLOG.

Cieszę się, że mogliśmy gościć tak wielu profesjonalistów podczas targów MODERNLOG i konferencji Smart Warehouse. Dziękujemy wszystkim wystawcom, prelegentom i zwiedzającym za udział i wkład w rozwój branży logistycznej. Wasza obecność i zaangażowanie były inspirujące. Widzimy, że sektor logistyki rozwija się bardzo dynamicznie, dlatego chcemy tworzyć wydarzenie, które jest skoncentrowane na wspieraniu rozwoju biznesu, prezentacji innowacyjnych rozwiązań, networkingu, a także dyskusji i wymianie wiedzy między ekspertami z różnych obszarów logistyki – podsumowuje Hanna Zdrojewska, dyrektor Targów MODERNLOG.

LIDERZY BRANŻY NA MODERNLOG

Na Międzynarodowych Targach Poznańskich można było spotkać integratorów systemów, producentów oraz dystrybutorów rozwiązań z zakresu Logistyki 4.0 i magazynów przyszłości. Statystyki, a także opinie zarówno wystawców, jak i zwiedzających jednoznacznie wskazują...

Pozostałe 90% treści dostępne jest tylko dla Prenumeratorów

Co zyskasz, kupując prenumeratę?
  • sześć numerów magazynu „Logistyka a Jakość”,
  • dodatkowe artykuły niepublikowane w formie papierowej,
  • dostęp do czasopisma w wersji online,
  • dostęp do wszystkich archiwalnych wydań magazynu oraz dodatków specjalnych...
  • ... i wiele więcej!

Przypisy