Autor: Marta Szymborska

Absolwentka filologii polskiej (studia magisterskie i doktoranckie) oraz europejskiej komunikacji społecznej na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Ukończyła podyplomowe studium PR oraz Akademię Menedżerów CSR. Przez 11 lat zarządzała w Grupie Raben działaniami komunikacyjnymi i CSR w 11 krajach Europy, pracując w europejskiej centrali firmy Od 2017 r. jest odpowiedzialna za działania komunikacyjne i CSR w organizacji GS1, która swoje oddziały posiada w 116 krajach na świecie. Kiedyś kreowała działania nat Europę, dziś realizuje światową strategię. Prowadzi zajęcia z zakresu ESG m.in. na studiach MBA w Akademii Kaliskiej. Autorka ponad 200 publikacji związanych ze społeczną odpowiedzialnością biznesu oraz pracy doktorskiej na temat wpływu strategii ESG na wizerunek marki.

Działy
Wyczyść
Brak elementów
Wydanie
Wyczyść
Brak elementów
Rodzaj treści
Wyczyść
Brak elementów
Sortowanie

Gospodarka cyrkularna? Tylko pod warunkiem sprawnej identyfikacji!

Gospodarka obiegu zamkniętego (GOZ) wymaga śledzenia istotnych danych dotyczących opakowań. Ich sprawną identyfikację wspierają standardy GS1. Najnowszy raport autorstwa Innowo i GS1 Polska to kompendium sposobów na efektywne wykorzystanie nowych technologii identyfikacji na rzecz GOZ.

Czytaj więcej

Zrównoważona logistyka

Branża TSL jest jednym z kluczowych elementów łańcucha dostaw, który podlega teraz nowym regulacjom

Analizując prasę branżową, łatwo zauważyć znaczący wzrost aktywności firm z sektora TSL w zakresie ESG (ang. Environmental, Social and Corporate Governance). Zainteresowanie przedsiębiorstw z tej branży zrównoważonym rozwojem może wynikać z kilku czynników. Podłoże stanowi zapewne zarówno legislacja, jak i trendy konsumenckie.

Czytaj więcej