Dołącz do czytelników
Brak wyników

ZARZĄDZANIE

4 lutego 2020

Wybór odpowiedniego urządzenia mobilnego kluczem do sukcesu w firmie

0 350
Mobilne urządzenia komputerowe mają za zadanie przyspieszać pracę, a w szczególności wykonywanie powtarzalnych zadań. Ale co jeśli sprzęt nie jest przystosowany do potrzeb użytkownika bądź warunków, w jakich jest wykorzystywany? Wskaźnik awaryjności, ergonomia, ekran oraz bateria to tylko niektóre z kluczowych czynników, które należy wziąć pod uwagę przy zakupie profesjonalnego sprzętu IT – według analizy przygotowanej przez Panasonic.

 W przypadku pracowników mobilnych nie ma jednego urządzenia, które będzie odpowiadało każdemu- wyjaśnia Jan Kaempfer, General Manager of Marketing for Mobile Solutions Business Division – EuroAnaliza „Time To Do More” określa podstawowe elementy, które kupujący powinni wziąć pod uwagę przy wyborze urządzeń. Mowa o takich obszarach, jak:

POLECAMY


Niezawodność


Awarie urządzeń oznaczają dla firm stratę czasu i pieniędzy. Biorąc pod uwagę średni wskaźnik awaryjności w branży na poziomie 18% i związane z tym przestoje w pracy, a także koszt samej naprawy (średnio 2800 euro), wskaźnik awaryjności urządzeń należy traktować jako kluczowy czynnik wyboru. W przypadku Panasonic jest on 9 razy niższy w porównaniu do średniej dotyczącej notebooków.


Zintegrowane funkcje

Możliwość zintegrowania dodatków, takich jak skanery kodów kreskowych i kamery termiczne, mogą zwiększyć wydajność. Testy porównawcze wykazały, że skanowanie kodów kresk...

Pozostałe 70% treści dostępne jest tylko dla Prenumeratorów

Co zyskasz, kupując prenumeratę?
  • sześć numerów magazynu „Logistyka a Jakość”,
  • dodatkowe artykuły niepublikowane w formie papierowej,
  • dostęp do czasopisma w wersji online,
  • dostęp do wszystkich archiwalnych wydań magazynu oraz dodatków specjalnych...
  • ... i wiele więcej!
Sprawdź szczegóły

Przypisy