Dołącz do czytelników
Brak wyników

ZARZĄDZANIE

4 lutego 2020

UPS ułatwia eksport małym polskim przedsiębiorstwom i e-sprzedawcom, dzięki rozszerzeniu nowej usługi

0 372
Usługa UPS® Economy umożliwiająca eksport do najważniejszych lokalizacji na całym świecie jest już dostępna dla klientów w Polsce, Belgii, Hiszpanii i we Włoszech. W planach jest objęcie nią kolejnych rynków. Ekonomiczna usługa wysyłki za granicę została stworzona, by zapewnić małym i średnim przedsiębiorstwom elastyczność i widoczność przesyłek w przystępnej cenie. Zgodnie z prognozami w 2022 r. sprzedaż za granicę będzie stanowić 20% rynku e-commerce. Nowa usługa pozwoli firmom zaspokoić rosnący popyt globalny.

Nowa usługa UPS zapewnia przedsiębiorstwom korzystną cenowo i efektywną opcję dostawy towarów do klientów spoza Unii Europejskiej (UE). Przewiduje się, że w 2022 roku transgraniczna sprzedaż internetowa będzie stanowić 20% rynku e-commerce, a nasze badania pokazują, że już 68% klientów online robi zakupy w sklepach zagranicznych— powiedział Abhijit Saha, wiceprezes ds. marketingu UPS Europe.

POLECAMY

Według Komisji Europejskiej kraje UE wyeksportowały do reszty świata towary o wartości prawie 2 bilionów euro w 2018 r. Eksport pozwala przedsiębiorstwom dotrzeć do nowych klientów oraz zdywersyfikować przychody, by móc poradzić sobie z wahaniami koniunktury. Usługa UPS Economy przynosi korzyści firmom z segmentu B2C, które chcą eksportować towary do najważniejszych lokalizacji na całym świecie, ale czekały na bardziej opłacalną opcję wysyłki za granicę.

Dzięki połączeniu konkur...

Pozostałe 70% treści dostępne jest tylko dla Prenumeratorów

Co zyskasz, kupując prenumeratę?
  • sześć numerów magazynu „Logistyka a Jakość”,
  • dodatkowe artykuły niepublikowane w formie papierowej,
  • dostęp do czasopisma w wersji online,
  • dostęp do wszystkich archiwalnych wydań magazynu oraz dodatków specjalnych...
  • ... i wiele więcej!
Sprawdź szczegóły

Przypisy