Dołącz do czytelników
Brak wyników

INWESTYCJE

27 września 2017

Świętokrzyskie z pierwszym nowoczesnym centrum magazynowo-logistycznym

0 286
Pond 26 000 mkw. nowoczesnej powierzchni z przeznaczaniem pod logistykę powstanie w Kielcach dla Grupy VIVE.

Inwestycję zrealizuje Panattoni Europe, a najemcę w negocjacjach warunków umowy najmu reprezentowała agencja AXI IMMO. Prace budowlane nowopowstającej inwestycji dewelopera Panattoni Park Kielce rozpoczną się  na przełomie roku, zaś ich zakończenie przewidziane jest na sierpień 2018.

POLECAMY

Grupa VIVE zainauguruje budowę Panattoni Park Kielce. Konsorcjum wynajęło w nowopowstającej inwestycji dewelopera 26 200 mkw. nowoczesnej powierzchni dystrybucyjno-logistycznej. Na magazyn grupa przeznaczyła 24 836 mkw., zaś na biura i pomieszczenia socjalne 1 351 mkw. Budynek będzie certyfikowany w rygorystycznym systemie TAPA, adresowanym do branży logistycznej. Ponadto, w całości będzie wyposażony w żarówki LED, a strefa kompletacji (3 000 m kw.)  doświetlona zostanie światłem dziennym o współczynniku sięgającym 12,5 proc. Na wynajętej powierzchni prowadzone będą operacje logistyczne na rzecz Grupy VIVE i klientów zewnętrznych. Prace budowlane rozpoczną się na przełomie roku, zaś ich zakończenie przewidziane jest na sierpień 2018. 

Obiekt dla Grupy VIVE jest jednym z 2 planowanych budynków w ramach nowopowstającej inwestycji Panattoni Park Kielce i jak komentuje Dorota Jagodzińska, dyrektor zarządzający Panattoni Europe jest kolejnym krokiem w systematycznie wypełnianej przez nas strategii realizacji projektów prze...

Pozostałe 70% treści dostępne jest tylko dla Prenumeratorów

Co zyskasz, kupując prenumeratę?
  • sześć numerów magazynu „Logistyka a Jakość”,
  • dodatkowe artykuły niepublikowane w formie papierowej,
  • dostęp do czasopisma w wersji online,
  • dostęp do wszystkich archiwalnych wydań magazynu oraz dodatków specjalnych...
  • ... i wiele więcej!
Sprawdź szczegóły

Przypisy