Dołącz do czytelników
Brak wyników

INWESTYCJE

10 lipca 2017

11 000 mkw. w Łodzi dla firmy Compin

0 489
Panattoni Europe podpisał umowę najmu z firmą Compin – francuskim producentem komponentów dla branży transportowej. Nowy obiekt BTS o charakterze produkcyjnym powstanie w Łodzi i będzie liczył prawie 11 000 mkw.

Panattoni Europe podpisał umowę najmu z firmą Compin – francuskim producentem komponentów dla branży transportowej. Nowy obiekt BTS o charakterze produkcyjnym powstanie w Łodzi i będzie liczył prawie 11 000 mkw. Budowa inwestycji rozpocznie się sierpniu tego roku. 

POLECAMY

Panattoni Europe ma nowego najemcę. Została nim francuska firma Compin – leader swojej branży w Europie – specjalizująca się w produkcji komponentów dla środków transportu miejskiego, m.in. siedzeń, oświetlenia i podłóg, będąca liderem na rynku europejskim w swojej branży. Dla nowego klienta deweloper wybuduje obiekt BTS (built-to-suit) o charakterze produkcyjnym w Łodzi przy ulicy Jędrzejowskiej. Inwestycja o łącznej powierzchni blisko 11 000 m kw. zostanie podzielona na część produkcyjną, która zajmie ponad 10 000 m kw., oraz część biurową liczącą ok. 812 m kw. Budowa rozpocznie się w sierpniu bieżącego roku. Umowa najmu została podpisana na 10 lat, a w transakcji pośredniczyła agencja doradcza JLL.

Nowoczesny obiekt produkcyjny, który zostanie zrealizowany przez Panattoni Europe, pozwoli firmie Compin zarówno na spra...

Pozostałe 70% treści dostępne jest tylko dla Prenumeratorów

Co zyskasz, kupując prenumeratę?
  • sześć numerów magazynu „Logistyka a Jakość”,
  • dodatkowe artykuły niepublikowane w formie papierowej,
  • dostęp do czasopisma w wersji online,
  • dostęp do wszystkich archiwalnych wydań magazynu oraz dodatków specjalnych...
  • ... i wiele więcej!
Sprawdź szczegóły

Przypisy