Dołącz do czytelników
Brak wyników

INWESTYCJE

22 października 2018

Panattoni Europe buduje fabrykę w formule BTO

0 204
Panattoni Europe informuje o kolejnym projekcie produkcyjno-magazynowym. Jest nim budowa fabryki komponentów hydraulicznych firmy Voss Fluid o powierzchni ponad 10 tys. mkw. Inwestycja powstaje na terenie Legnickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej i jest realizowana w formule BTO.

Panattoni Europe zrealizuje kolejną inwestycję produkcyjno-magazynową w formule build-to-own (BTO). Zleceniodawcą jest niemieckie przedsiębiorstwo Voss Fluid.

POLECAMY

Inwestycja o powierzchni 10 555 mkw. powstaje na 3,2-hektarowej działce, w Nowej Wsi Legnickiej, na terenie Legnickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej. Realizacja obiektu przewiduje przyszłą ekspansję fabryki. Obecnie hala produkcyjna zajmie ok 7700 mkw., i zostanie dostosowana do montażu instalacji technologicznych firmy, w tym sprężonego powietrza czy zasilania energetycznego maszyn. Ponadto w hali zwiększone będzie natężenie oświetlenia LED aż do 500 lux. Ze względu na planowany montaż regałów automatycznych w części magazynowej o powierzchni 1500 mkw., Panattoni Europe zadba o odpowiednie parametry posadzki - nośność, gładkość i grubość. Część socjalno-biurowa zajmie ok. 1200 mkw., dzięki czemu zatrudnienie w nowej fabryce znajdzie docelowo aż 150 osób. W podpisa...

Pozostałe 70% treści dostępne jest tylko dla Prenumeratorów

Co zyskasz, kupując prenumeratę?
  • sześć numerów magazynu „Logistyka a Jakość”,
  • dodatkowe artykuły niepublikowane w formie papierowej,
  • dostęp do czasopisma w wersji online,
  • dostęp do wszystkich archiwalnych wydań magazynu oraz dodatków specjalnych...
  • ... i wiele więcej!
Sprawdź szczegóły

Przypisy