Dołącz do czytelników
Brak wyników

ZARZĄDZANIE

20 sierpnia 2018

Nowi członkowie Zarządu FM Logistic CE

157
Do zarządu FM Logistic na Europę Centralną dołączyli kolejni menedżerowie: Blanka Borkowska - nowa dyrektor ds. zasobów ludzkich na Europę Centralną oraz Sébastien Nival, który obął stanowisko dyrektora ds. wsparcia operacyjnego na Europę Centralną.

Blanka Borkowska jest absolwentką Uczelni Łazarskiego, kierunku zarządzanie ze specjalnością zarządzanie zasobami ludzkimi oraz studiów podyplomowych z psychologii społecznej. Ukończyła także szkołę coach’ów.

POLECAMY

Posiada ponad 20-letnie doświadczenie w zarządzaniu i obszarze HR. Karierę zawodową rozpoczynała w 1998 roku w firmach doradztwa personalnego, zanim w 2003 roku dołączyła do branży handlowej, najpierw, jako menedżer ds. rekrutacji firmy Americanos, polskiej sieci sklepów odzieżowych, następnie od 2006 roku w Inditex, znanym hiszpańskim właścicielu wielu marek odzieżowych, w tym marki Zara, gdzie spędziła 11 lat piastując różne stanowiska, począwszy od dyrektora ds. HR na Polskę, które zajmowała przez 6 lat, następnie, w 2012 roku, została mianowana zastępcą dyrektora generalnego, kierując, jako dyrektor zarządzający, kilkoma markami grupy Inditex w Polsce, aż w 2015 roku wróciła do HR-u, tym razem w roli międzynarodowej, opiekując się kilkoma krajami od strony zasobów ludzkich i polityki personalnej. W styczniu 2017 roku dołączyła do CCC Capital Group, polskiego producenta i sprzedawcy obuwia o międzynarodowym zasięgu, jako global HR director. Była tam odpowiedzialna za tworzenie i wdraż...

Pozostałe 70% treści dostępne jest tylko dla Prenumeratorów

Co zyskasz, kupując prenumeratę?
  • sześć numerów magazynu „Logistyka a Jakość”,
  • dodatkowe artykuły niepublikowane w formie papierowej,
  • dostęp do czasopisma w wersji online,
  • dostęp do wszystkich archiwalnych wydań magazynu oraz dodatków specjalnych...
  • ... i wiele więcej!
Sprawdź szczegóły

Przypisy