Dołącz do czytelników
Brak wyników

ZARZĄDZANIE

3 października 2018

Nowa dyrektor zakładu Volkswagen we Wrześni

0 376
Christiane Engel, dotychczasowa kierownik organizacji pracy i inżynierii przemysłowej w marce Volkswagen Samochody Użytkowe, Volkswagen Samochody Użytkowe z dniem 1 października 2018 zostanie nowym dyrektorem zakładu we Wrześni.

Dyrekcja zakładu we Wrześni

POLECAMY

Christiane Engel jest dyplomowanym inżynierem (kierunek: nauka pracy) i rozpoczęła swoją karierę zawodową w roku 1992 w Volkswagenie w Saksonii w obszarze inżynierii przemysłowej. Od tego czasu pełniła różne funkcje w różnych zakładach koncernu. W 2001 roku zmieniła obszar przechodząc do Auto5000 GmbH i przejęła kierownictwo nad działem organizacji pracy oraz fabryki. W roku 2009 przejęła kierownictwo obszaru inżynierii przemysłowej w zakładzie Chattanooga (USA). Od roku 2012 Christiane Engel pracuje w marce Volkswagen Samochody Użytkowe, gdzie dotąd sprawowała funkcję kierownika organizacji pracy i inżynierii przemysłowej.       
 
Dotychczasowy dyrektor zakładu, Ralf Nitzschke jest dyplomowanym inżynierem (technologia procesów przetwórczych) i rozpoczął swoją ścieżkę zawodową w roku 1986 w marce Volkswagen Samochody Osobowe jako referent w laboratorium. Od roku 1993 zajmował kolejne funkcje kierownicze w Niemczech i zagranicą...

Pozostałe 70% treści dostępne jest tylko dla Prenumeratorów

Co zyskasz, kupując prenumeratę?
  • sześć numerów magazynu „Logistyka a Jakość”,
  • dodatkowe artykuły niepublikowane w formie papierowej,
  • dostęp do czasopisma w wersji online,
  • dostęp do wszystkich archiwalnych wydań magazynu oraz dodatków specjalnych...
  • ... i wiele więcej!
Sprawdź szczegóły

Przypisy