Dołącz do czytelników
Brak wyników

INWESTYCJE

26 czerwca 2019

Marketing Investment Group inwestuje w nowy obiekt BTS

196
Dla myBOX Logistics – firmy należącej do grupy Marketing Investment Group, powstanie nowy obiekt BTS w Kielcach. Do nowego obiektu o powierzchni ponad 22 tys. mkw. realizowanego przez dewelopera 7R klient wprowadzi się pod koniec roku.

Marketing Investment Group sprawnie zarządza rozwijającą się siecią ponad 400 salonów sieci: Sizeer, 50style, Symbiosis, Timberland oraz aktywną sprzedażą on-line dla tych marek. Spółka jest jednocześnie dystrybutorem na polski rynek marek: Timberland, New Era, Lotto, Umbro  oraz linii obuwniczej Lacoste. Firma mocno stawia na wykorzystywanie najnowszych technologii i niekonwencjonalnych narzędzi marketingowych, które przekładają się na doświadczenia zakupowe klientów.

POLECAMY

W związku z dynamicznym rozwojem sieci sprzedaży, w tym przede wszystkim kanału e-commerce oraz ze względu na zmianę modelu dystrybucji na logistykę własną firma zdecydowała się na wynajęcie nowego obiektu. Magazyn, który realizuje dla klienta deweloper 7R zostanie dostosowany do indywidualnych potrzeb najemcy. Nowy obiekt będzie miał ponadstandardową wysokości magazynu, wzmocnioną posadzkę, 3-poziomową antresolę oraz specjalne doki z obniżonym poziomem dla busów. Nowy obiekt będzie w dużej części zautomatyzowany i podzielony na strefy. Ze względu na zaawansowanie techniczne i najnowsze rozwiązani...

Pozostałe 70% treści dostępne jest tylko dla Prenumeratorów

Co zyskasz, kupując prenumeratę?
  • sześć numerów magazynu „Logistyka a Jakość”,
  • dodatkowe artykuły niepublikowane w formie papierowej,
  • dostęp do czasopisma w wersji online,
  • dostęp do wszystkich archiwalnych wydań magazynu oraz dodatków specjalnych...
  • ... i wiele więcej!
Sprawdź szczegóły

Przypisy