Dołącz do czytelników
Brak wyników

ZARZĄDZANIE

20 października 2022

NR 5 (Wrzesień 2022)

Ludzie poszukują wellbeingu - Benefity dla pracowników

0 82

Dziś pracownika przyciąga nie tylko wynagrodzenie. Dla osób wkraczających na rynek pracy coraz większego znaczenia nabierają dodatkowe korzyści, kultura organizacyjna czy wartości reprezentowane przez firmę. Młode pokolenia poszukują nie tylko pracy, która spełni ich oczekiwania płacowe, ale firm, w których mogą zbierać doświadczenie, rozwijać się w biznesie, a także dbających o ich dobre samopoczucie czy zdrowie. Dlatego dodatkowe świadczenia, takie jak ubezpieczenie zdrowotne, stają się elementem obowiązkowym. Tak jest również w przypadku Girteki, europejskiej firmy transportowej z własną flotą samochodów ciężarowych.

Zdrowie jest najważniejsze

W Polsce publiczna ochrona zdrowia niestety wciąż pozostawia wiele do życzenia. Dlatego coraz większe znaczenie mają dla nas dodatkowe benefity w pracy, dzięki którym możemy zachować zdrowie i cieszyć się nim z rodziną i przyjaciółmi. Jedną z odpowiedzi na te potrzeby jest świadczenie w postaci ubezpieczenia zdrowotnego, coraz cześciej wprowadzanego w firmach. Przykładowo w Grupie Girteka ubezpieczenie zdrowotne obejmuje finansowanie leczenia ambulatoryjnego i stacjonarnego w szpitalach, leczenie poważnych chorób, badania profilaktyczne, leczenie okulistyczne i stomatologiczne, a także wszystkie podstawowe procedury medyczne.

POLECAMY

– Wiemy i rozumiemy, że pracownicy są największym kapitałem każdej firmy. To, jak dopasowują się do potrzeb biznesowych, jak rozwijają się równolegle z biznesem i jak skuteczni są, ma kluczowe znaczenie. Wiemy też, że w ostatnim czasie w wyniku pandemii znacząco zmieniło się podejście do zdrowia. Dlatego postanowiliśmy wprowadzić nowy benefit dla pracowników. W procesie wdrożenia zebraliśmy dane i informacje, aby zapewnić najlepsze i szyte na miarę rozwiązania, które łączą potrzeby z punktu widzenia biznesu i pracowników – mówi Jens Hovgaard Jensen, Chief People Officer w Grupie Girteka.

Dodatkowe, bezpłatne ubezpieczenie...

Pozostałe 70% treści dostępne jest tylko dla Prenumeratorów

Co zyskasz, kupując prenumeratę?
  • sześć numerów magazynu „Logistyka a Jakość”,
  • dodatkowe artykuły niepublikowane w formie papierowej,
  • dostęp do czasopisma w wersji online,
  • dostęp do wszystkich archiwalnych wydań magazynu oraz dodatków specjalnych...
  • ... i wiele więcej!
Sprawdź szczegóły

Przypisy