Dołącz do czytelników
Brak wyników

INWESTYCJE

17 listopada 2017

Firma eMAG potraja powierzchnię zajmowaną w parku P3 Błonie

0 364
P3 kontynuuje rozbudowę parku logistycznego P3 Błonie na przedmieściach Warszawy. Firma eMAG (dawniej Agito.pl), wynajęła aż 33,000 mkw. nowoczesnej powierzchni magazynowej, która powstanie w ramach trzeciej fazy budowy budynku numer 16.

Nowy obiekt jest prawie trzykrotnie większy w porównaniu do powierzchni dotychczas zajmowanej przez eMAG w P3 Błonie.

POLECAMY

Firma eMAG powstała 16 lat temu i obecnie oferuje ponad 250,000 produktów od ponad 1000 różnych marek, które są dystrybuowane - w Polsce, Bułgarii, Rumunii i na Węgrzech. Od 2012 roku jest częścią międzynarodowej firmy Naspers, jednej z największych marek e-commerce na świecie. 

Współpraca między P3 i eMAG rozwija się również w Rumunii, gdzie firma wynajmuje obecnie niemal 100,000 mkw. powierzchni magazynowej w parku P3 Bucharest. 

Wraz z upływem czasu zwiększyło się nasze zapotrzebowanie na powierzchnię magazynową w wyniku czego poszukiwaliśmy nowego obiektu dostosowanego do obsługi całego sklepu internetowego. Dotychczas wynajmowaliśmy dużo mniejszą powierzchnię, również w P3 Błonie. Park jest dla nas atrakcyjny ze względu na dobrą lokalizację umożliwiająca sprawną dostawę w każdą część Polski. Wysoka jakość świadczonych przez P3 usług razem z elastycznymi warunkam...

Pozostałe 70% treści dostępne jest tylko dla Prenumeratorów

Co zyskasz, kupując prenumeratę?
  • sześć numerów magazynu „Logistyka a Jakość”,
  • dodatkowe artykuły niepublikowane w formie papierowej,
  • dostęp do czasopisma w wersji online,
  • dostęp do wszystkich archiwalnych wydań magazynu oraz dodatków specjalnych...
  • ... i wiele więcej!
Sprawdź szczegóły

Przypisy