Dołącz do czytelników
Brak wyników

INWESTYCJE

3 lutego 2020

Dwa nowe centra logistyczne Omnipack

0 387
Większa wydajność operacji i automatyzacja to zadania, jakie stoją przed nowymi centrami logistycznymi Omnipack. Firma działa w modelu fulfillment, a to znaczy, że oferuje sklepom internetowym kompleksową obsługę operacyjną: magazynowanie, pakowanie, wysyłkę oraz obsługę zwrotów, oraz technologiczną: integrację z kurierami oraz platformami e-commerce.

Uruchamiane przez Omnipack centra logistyczne będą zlokalizowane w Nadarzynie pod Warszawą (Segro Logistics Park Warsaw) oraz w Gorzowie Wielkopolskim (Panattoni Park Gorzów). Do tej pory firma dysponowała dwoma magazynami klasy A zlokalizowanymi w okolicach Warszawy o łącznej powierzchni 5,3 tys. mkw. Nowe lokalizacje to zwiększenie powierzchni o 13 tys. mkw. Ulokowanie nowego centrum magazynowego Omnipack w Gorzowie Wielkopolskim, tuż obok niemieckiej granicy, jest elementem szerokiej strategii firmy, dotyczącej obsługi klientów z rynków zachodnich.

POLECAMY

Dynamiczny wzrost obsługiwanych wolumenów i wciąż rosnące zainteresowanie naszą usługą, wymuszają zapotrzebowanie na nową przestrzeń operacyjną. Stąd decyzja o otwarciu kolejnych lokalizacji. Magazyny te zostaną...

Pozostałe 70% treści dostępne jest tylko dla Prenumeratorów

Co zyskasz, kupując prenumeratę?
  • sześć numerów magazynu „Logistyka a Jakość”,
  • dodatkowe artykuły niepublikowane w formie papierowej,
  • dostęp do czasopisma w wersji online,
  • dostęp do wszystkich archiwalnych wydań magazynu oraz dodatków specjalnych...
  • ... i wiele więcej!
Sprawdź szczegóły

Przypisy