Dołącz do czytelników
Brak wyników

ZARZĄDZANIE

14 kwietnia 2020

Bezpłatna aplikacja Manufacturo COVID-19

0 511

Andea, polski producent chmurowej platformy Manufacturo, stworzyła bezpłatną aplikację, która pozwala na szybką ocenę oraz kontrolę ryzyka zakażenia pracowników i tym samym dostosowanie harmonogramu produkcji do dostępnej siły roboczej.

W miarę rozprzestrzeniania się koronawirusa producenci na całym świecie starają się zapewnić ciągłość pracy w fabrykach, przy zachowaniu szczególnego bezpieczeństwa swoich pracowników. Chcąc zminimalizować wpływ pandemii na funkcjonowanie zakładu, firmy muszą podejmować świadome decyzje, aby móc szybko odizolować osoby znajdujące się w grupie ryzyka. Wirus łatwo się rozprzestrzenia, dlatego potrzebna jest stale aktualna wiedza o tym, którzy pracownicy mogli zostać zainfekowani i tym samym mogą zarazić innych na hali czy w biurze. W przypadku dużych zakładów, zatrudniających kilkaset osób, zebranie takich danych tradycyjnymi metodami jest niemal niemożliwe. Dlatego Andea stworzyła aplikację, która pomaga przedsiębiorcom poradzić sobie w czasach tego kryzysu. 

Aplikacja Manufacturo COVID-19 została zaprojektowana tak, aby wspierać osoby zarządzające produkcją w podjęciu decyzji o tym, którzy pracownicy powinni zostać poddani kwarantannie, ponieważ znajdują się w grupie wysokiego ryzyka, a którzy bez przeszkód mogą podjąć pracę. Ocena odbywa się na podstawie kwestionariuszy wypełnianych przez pracown...

Pozostałe 70% treści dostępne jest tylko dla Prenumeratorów

Co zyskasz, kupując prenumeratę?
  • sześć numerów magazynu „Logistyka a Jakość”,
  • dodatkowe artykuły niepublikowane w formie papierowej,
  • dostęp do czasopisma w wersji online,
  • dostęp do wszystkich archiwalnych wydań magazynu oraz dodatków specjalnych...
  • ... i wiele więcej!
Sprawdź szczegóły

Przypisy