Automatyczne wsparcie w magazynowaniu i transporcie żywności mrożonej. Nowoczesne rozwiązania Frigo Logistics

TEMAT NUMERU

Logistyka odgrywa kluczową rolę we wszystkich aspektach gospodarki, handlu, produkcji, służbie zdrowia, obronie narodowej i wielu innych obszarach. Bez logistyki nie bylibyśmy w stanie transportować towarów, surowców i osób w sposób efektywny oraz zorganizowany. Postępująca cyfryzacja i automatyzacja są szansą na oferowanie rozwiązań szytych na miarę indywidualnych potrzeb klientów.

Jednym z kluczowych obszarów jest logistyka produktów spożywczych. Bez niej niemożliwe byłoby zapewnienie konsumentom skutecznego i bezpiecznego dostępu do żywności. Współczesne łańcuchy dostaw produktów spożywczych obejmują także transport międzykontynentalny. Skuteczna logistyka jest konieczna do dostarczania produktów żywnościowych z miejsc produkcji do odległych miejsc konsumpcji. Niezwykle ważna w tym procesie jest kontrolowana temperatura. We Frigo Logistics przywiązujemy do tego aspektu wyjątkową wagę, gdyż głównym przedmiotem działalności firmy jest magazynowanie i transport żywności mrożonej. 
Jesteśmy wiodącym operatorem logistycznym produktów głęboko mrożonych, a to wymaga, by zachowywać wysokie standardy i nieustannie poszukiwać nowych rozwiązań w zakresie optymalizacji procesów łańcucha dostaw. Przechowywanie i transport żywności...

Pozostałe 90% treści dostępne jest tylko dla Prenumeratorów

Co zyskasz, kupując prenumeratę?
  • sześć numerów magazynu „Logistyka a Jakość”,
  • dodatkowe artykuły niepublikowane w formie papierowej,
  • dostęp do czasopisma w wersji online,
  • dostęp do wszystkich archiwalnych wydań magazynu oraz dodatków specjalnych...
  • ... i wiele więcej!

Przypisy