Dołącz do czytelników
Brak wyników

INWESTYCJE

30 lipca 2018

Agility buduje w strefie Kanału Sueskiego

0 306
Agility kontynuuje inwestycje w Afryce. Firma podpisała właśnie protokół współpracy z Suez Canal Authority i Specjalną Strefą Ekonomiczną Kanału Sueskiego, zgodnie z którym zbuduje centrum logistyczne w parku przemysłowym East Port Said Industrial Zone.

Zgodnie z umową, centrum logistyczne, zbudowane przez Agility według najwyższych standardów międzynarodowych, ma usprawnić operacje importowe i magazynowanie surowców oraz zapewnić eksport i dystrybucję półproduktów i gotowych wyrobów przez porty na Kanale Sueskim. Agility ma również dostarczyć egipskim służbom celnym najnowocześniejsze rozwiązania, dzięki którym będzie możliwe zmodernizowanie oraz zautomatyzowanie procesów celnych. To pozwoli na usprawnienie przepływu towarów, zapewni wzrost bezpieczeństwa procesów oraz obniży koszty łańcuchów dostaw i operacji przemysłowych w różnych obszarach strefy ekonomicznej.

POLECAMY

Uruchomienie projektu parku przemysłowego East Port Said jest zgodne z założeniami strategii Egipt 2030. Wspomaga cele i rozwój naszego kraju, co związane jest z zapewnieniem zintegrowanego zrównoważonego wzrostu gospodarczego poprzez tworzenie nowych miejsc pracy oraz wzmocnienie statusu Strefy Ekonomicznej Kanału Sueskiego jako ważnego węzła przemysłowego i handlowego - mówi admirał Mohab Mamish, prezes Suez Canal Authority i Specjalnej Strefy Ekonomicznej Kanału Sueskiego (SCZone).

Protokół współpracy podpisany z Agility jest jednym z najważniejszych elementów planu rozwojowego strefy ekonomicznej, dotyczących szczególnie rozwoju obszaru East Port Side.

Współp...

Pozostałe 70% treści dostępne jest tylko dla Prenumeratorów

Co zyskasz, kupując prenumeratę?
  • sześć numerów magazynu „Logistyka a Jakość”,
  • dodatkowe artykuły niepublikowane w formie papierowej,
  • dostęp do czasopisma w wersji online,
  • dostęp do wszystkich archiwalnych wydań magazynu oraz dodatków specjalnych...
  • ... i wiele więcej!
Sprawdź szczegóły

Przypisy