ZF wspiera turecką firmę Barsan Global Logistics w jej drodze do cyfryzacji

AKTUALNOŚCI INWESTYCJE

Firma ZF ogłosiła dziś podpisanie umowy z turecką firmą Barsan Global Logistics na wyposażenie floty pojazdów użytkowych w zaawansowane rozwiązania łączności marki Transics w Europie i na Bliskim Wschodzie.

Zgodnie z umową, dywizja ZF Commercial Vehicle Control Systems, która powstała w wyniku przejęcia firmy WABCO, wyposaży 800 ciężarówek i 1000 naczep firmy Barsan w swoje sztandarowe komputery pokładowe TX-SKYTM marki Transics oraz zaawansowane rozwiązanie do monitorowania i zdalnej diagnostyki naczep TX-TRAILERPULSETM. W połączeniu z opartymi na chmurze platformami usług cyfrowych TX-CONNECTTM i TX-TRAILERFITTM, floty uzyskują dostęp do danych operacyjnych w czasie rzeczywistym, co pomaga zoptymalizować stopień wykorzystania naczep, a także umożliwia dostęp do informacji o ich stanie technicznym. 

Dzięki możliwości zarządzania flotą w czasie rzeczywistym oraz informacjom przekazywanym z różnych czujników, zaawansowane rozwiązania ZF w zakresie zarządzania flotą (FMS) pozwolą firmie Barsan jeszcze bardziej wzmocnić jej wysokie standardy obsługi klienta i jakości, wspierając ją na drodze do transformacji cyfrowej oraz zwiększając wydajność operacyjną. 
Transakcja została zrealizowana w ścisłej współpracy z Intermobil, wieloletnim tureckim partnerem firmy ZF. 

Na dzisiejszym, bardzo konkurencyjnym rynku logistycznym, zapewnienie najwyższej klasy wsparcia logistycznego dla naszych klientów na całym świecie ma ogromne znaczenie. Jest więc niezwykle ważne, aby nasi partnerzy podzielali nasze ambicje i wartości, tak jak w przypadku firmy ZF – powiedział Kamil Barlin, założyciel firmy Barsan Global Logistics. Oferowane przez ZF zaawansowane rozwiązania FMS dla ciężarówek i naczep, wraz z jej europejską siecią serwisową, oprócz zapewnienia wzrostu wydajności pomogą przyspieszyć naszą drogę do cyfryzacji.

Jako wieloletni przedstawiciel i dystrybutor ZF w Turcji cieszymy się, że możemy dalej budować nasze partnerstwo poprzez wspieranie ciągłej ekspansji ZF w tym ważnym regionie - dodał Rıfat Perahya, dyrektor zarządzający firmy İntermobil. 

Firma ZF jest zaszczycona, że tak ceniony globalny lider jak firma Barsan dołączyła do grona naszych klientów. Jesteśmy przekonani, że nasze zaawansowane rozwiązania w zakresie łączności przyspieszą proces cyfryzacji firmy Barsan i pozwolą jej przenieść wysoko oceniane usługi dla klientów na kolejny poziom powiedział Peter Bal, Business Leader Digital Customer Solutions EMEA dywizji ZF Commercial Vehicle Control Systems.

Umacniając wiodącą pozycję rynkową ZF w zakresie FMS, umowa ta podkreśla naszą ciągłą ekspansję na ważnym strategicznie rynku motoryzacyjnym w Turcji i jest najnowszym potwierdzeniem wyjątkowej, zróżnicowanej wartości oferowanej przez nasze kompleksowe portfolio zintegrowanych rozwiązań dla ciężarówek i przyczep. Chcielibyśmy również podziękować naszemu wieloletniemu partnerowi, firmie Intermobil, za ich ciągłe wsparcie i współpracę w Turcji dodał Bal. 

(Źródło: ZF)

Przypisy