Dołącz do czytelników
Brak wyników

AKTUALNOŚCI , INWESTYCJE

20 kwietnia 2020

Powstaje multikliencki Panattoni Park Olsztyn

0 739

Panattoni Park Olsztyn o powierzchni ponad 36 000 mkw. powstaje w gminie Stawiguda. Realizacja inwestycji będzie przebiegać w kilku etapach, a pierwsi najemcy będą mogli wprowadzić się do niej już w sierpniu br. 

Panttoni Park Olsztyn o powierzchni ponad 36 000 mkw. w ramach dwóch budynków, jest pierwszym projektem na Warmii i Mazurach, dedykowanym wielu najemcom. Uruchomienie inwestycji umożliwiła m.in. transakcja najmu, w której amerykańska firma A&E Clothing specjalizująca się w branży recyklingu tekstyliów zajmie ponad 7500 mkw. powierzchni biurowo-produkcyjnej. 

POLECAMY

Olsztyn to największe miasto i stolica Warmii i Mazur, czwartego co do wielkości województwa w Polsce, tworzącego wschodnią granicę Unii Europejskiej z obwodem kaliningradzkim. Sam Olsztyn stanowi jeden z najważniejszych ośrodków ekonomicznych i akademickich północno-wschodniej Polski. Jego położenie – tuż przy S51 łączącej miasto z S7, a tym samym z Gdańskiem - jest szczególnie korzystna w kontekście potencjalnych powiązań gospodarczych, zarówno z Rosją, jak i państwami nadbałtyckimi - komentuje Michał Samborski, Development Director w Panattoni.

Polska od ponad 10 lat potwierdza, że jest jedną z najlepszych lokali...

Pozostałe 70% treści dostępne jest tylko dla Prenumeratorów

Co zyskasz, kupując prenumeratę?
  • sześć numerów magazynu „Logistyka a Jakość”,
  • dodatkowe artykuły niepublikowane w formie papierowej,
  • dostęp do czasopisma w wersji online,
  • dostęp do wszystkich archiwalnych wydań magazynu oraz dodatków specjalnych...
  • ... i wiele więcej!
Sprawdź szczegóły

Przypisy