MAAN kontynuuje współpracę z MLP Group

AKTUALNOŚCI INWESTYCJE

Spółka MAAN otrzyma ponad 8 000 mkw. nowoczesnej przestrzeni produkcyjno-magazynowej.

Spółka MAAN współpracuje z MLP Group od roku 2013. W ramach podpisanej umowy Grupa otrzyma ponad  8 000 mkw. Z tego na cele produkcyjno-magazynowe przeznaczone jest ok. 6 700 mkw., a resztę ok. 1 400 mkw. stanowić będzie przestrzeń biurowo-socjalna. Najemca wprowadzi się do obiektu w styczniu 2021. Hala magazynowa zostanie dostosowana do indywidualnych potrzeb najemcy.

Ze spółką MAAN związani jesteśmy już od ponad 7 lat. Cieszymy się, że nasza oferta spełnia oczekiwania klienta, czego najlepszym dowodem jest przedłużenie umowy najmu na kolejny okres. Elastyczna współpraca z naszymi najemcami polega m.in. na optymalnym dostosowaniu wielkości wynajmowanej przestrzeni do ich bieżących potrzeb. Ponadto atrakcyjna lokalizacja centrum MLP Pruszków I jest niewątpliwie ogromnym atutem przy wyborze obiektupowiedział Tomasz Pietrzak, Senior Leasing Manager w MLP Group S.A.

Zdecydowaliśmy się na wynajem nowej przestrzeni i równocześnie dalszą współpracę z MLP Group, ponieważ chcemy zagwarantować naszym pracownikom najwyższy komfort do codziennej pracy . Dogodna lokalizacja parku logistycznego MLP Pruszków I pozwala swobodnie rekrutować pracowników, a relacje z Wynajmującym zachęcają do utrzymania stabilności miejsca naszej firmypowiedział Adam Malinowski, Wiceprezes Zarządu, MAAN Sp. z o.o.

(Źródło: MLP Group)

Przypisy