LS Logistics zostaje w SEGRO Logistics Park Warsaw, Nadarzyn

AKTUALNOŚCI INWESTYCJE

LS Logistics zdecydowało o przedłużeniu kontraktu na wynajem powierzchni w SEGRO Logistics Park Warsaw, Nadarzyn, w której prowadzi swą działalność od czterech lat.

W parku logistycznym SEGRO w Nadarzynie LS Logistics zajmuje powierzchnię ponad 12 500 m². Przedsiębiorstwo zaczynało od obsługi branży automotive, która do dziś pozostaje kluczowym sektorem jego działalności. Obecnie wśród około 90 klientów firmy znajdują się także firmy z innych branż, m.in. OZE (fotowoltaika, pompy ciepła), AGD czy FMCG. Z obiektu magazynowego w Nadarzynie LS Logistics dystrybuuje towary swoich klientów na rynki wschodnie, głównie do Rosji i na Białoruś oraz na terenie Polski i większości krajów Europy.

Naszą mocną stroną jest to, że na bieżąco dopasowujemy się do indywidualnych potrzeb naszych klientów. Dlatego bardzo ważny jest dla nas zarówno wysoki standard magazynów i elastyczność oferty w parku logistycznym SEGRO, jak i dogodna lokalizacja - nieruchomość znajduje się blisko węzła komunikacyjnego łączącego autostradę A2 i drogi ekspresowe S2, S7, S8mówi Rafał Górski, Prezes Zarządu LS Logistics.

Oferta obejmuje składowanie (kluczowi klienci składują w magazynie od 3 do 7 tys. palet ), usługi z zakresu cross-docking (łączenie przesyłek z różnych miejsc do jednego klienta). LS oferuje również usługi z zakresu VAS, w skład których wchodzą między innymi zgrzewanie, foliowanie, etykietowanie tworzenie zestawów, standów reklamowych itp. Ofertę dopełniają usługi spedycyjne zapewniające klientom zarówno zaopatrzenie, jak i dystrybucję w zakresie usług drobnicowych LTL, FTL czy spedycji morskiej. Dzięki tej kompleksowej ofercie oraz zastosowaniu nowoczesnych technologii, narzędzi i procedur LS Logistics uczestniczy w złożonych projektach logistycznych, pełniąc w nich rolę integratora.

Przedłużenie umowy z LS Logistics jest dla nas powodem do zadowolenia i dowodem na to, że nasza oferta jest dobrze dopasowana do potrzeb wymagających klientów. To także potwierdzenie, że SEGRO Logistics Park Warsaw, Nadarzyn zasłużenie otrzymał przyznawaną przez klientów nagrodę Eurobuild Awards w kategorii Best Warehouse of the Year w 2017 r. i nieustannie utrzymuje wysoki standardmówi Waldemar Witczak, Dyrektor Regionalny SEGRO.

SEGRO Logistics Park Warsaw, Nadarzyn wyróżnia doskonała lokalizacja na południu Warszawy, 5 km od granic administracyjnych stolicy. Kluczowe dla jego położenia jest bezpośrednie sąsiedztwo DK8 (Białystok–Wrocław/Katowice) oraz węzła Paszków (połączenie obwodnic okołowarszawskich S2/S7/S8 z autostradą A2), jak również odległość 4 km od DK 7 (Gdańsk–Kraków). Park otrzymał nagrodę „Best Warehouse of the Year” w konkursie Eurobuild Awards 2017, w kategorii Tenants Award, która została przyznana przez najbardziej obiektywne jury – samych Klientów.

(Źródło: SEGRO)

Przypisy