Dział: IT

Działy
Wyczyść
Brak elementów
Wydanie
Wyczyść
Brak elementów
Rodzaj treści
Wyczyść
Brak elementów
Sortowanie

System ERP zarządzający dystrybucją armatury sanitarnej

Firmy z branży dystrybucji armatury sanitarnej podczas swojej działalności napotykają wiele wyzwań. Konieczność sprawnej obsługi dużych sieci handlowych i klientów B2B, zarządzanie nietypowymi zleceniami i optymalizacja całego łańcucha logistycznego to jedynie kilka z nich. Ponadto wraz z rosnącą skalą działania organizacji pojawia się potrzeba zwiększania efektywności realizowanych procesów. Odpowiedzią na tę potrzebę jest ich automatyzacja.

Czytaj więcej

Ubrani w technologię ProGlove

Domeną czwartej rewolucji przemysłowej stały się urządzenia inteligentne. To już nie tylko gadżety służące rozrywce, ale specjalistyczne urządzenia, które w znacznej mierze wpływają na wydajność przedsiębiorstw i pomagają eliminować błędy. Szczególnie popularne stały się urządzenia typu wearables. Status ikon przemysłu 4.0. zyskują dzięki niemal nieograniczonym możliwościom wykorzystania ich w przemyśle oraz zwiększeniu wydajności firm o nawet 50%.

Czytaj więcej

ID Logistics wdraża najnowocześniejszy system do zarządzania zapasami w magazynach

ID Logistics wzmacnia ofertę usług o wartości dodanej. W centrum dystrybucji w Woli Bykowskiej operator wdrożył kolejne, nowe rozwiązanie – zarządzanie bezpiecznym stockiem w imieniu klienta, z wykorzystaniem jednego z najnowocześniejszych systemów do zarządzania zapasami magazynowymi.

Czytaj więcej

WMS w logistyce firmy e-commerce

Implementacja systemu, który pozwala zarządzać całym procesem sprzedaży i utrzymać porządek w magazynie, może zapewnić przewagę nad konkurencją. Dobry e-sklep oraz wdrożenie rozwiązań ERP i WMS przekłada się dynamikę sprzedaży oraz na jakość obsługi klientów. Sprawdźmy, jak uzupełniające się nawzajem oprogramowanie Comarch wpływała na wzrost opłacalności biznesu e-commerce.

Czytaj więcej

Inter Cars rozwija się w chmurze Microsoft

Inter Cars SA konsekwentnie realizuje strategię migracji do modelu chmury w kolejnych obszarach. Kluczowy system biznesowy SAP Hybris został przeniesiony do Microsoft Azure. To pierwsza tego typu migracja w Polsce.

Czytaj więcej