Autor: Katarzyna Witowska-Góra

  

Działy
Wyczyść
Brak elementów
Wydanie
Wyczyść
Brak elementów
Rodzaj treści
Wyczyść
Brak elementów
Sortowanie

Kongres Modern Warehouse

XV Kongres MODERN WAREHOUSE przeszedł do historii. Ponad 180 zarejestrowanych uczestników, dwa dni wypełnione dyskusjami, prelekcjami, prezentacjami, wizytą w Radzyminie i spotkaniami networkingowymi.

Czytaj więcej

Zrównoważony rozwój w branży KEP

Jednym z głównych celów przedstawionych w strategii ESG UPS jest elektryfikacja floty oraz osiągnięcie neutralności węglowej do 2050 r. Niemal 30% rocznego zużycia paliw w UPS stanowią paliwa alternatywne, rozwijana jest również flota elektrycznych rowerów dla kurierów w ramach ograniczania emisji dwutlenku węgla i poziomu hałasu w miastach.

Czytaj więcej

Ciepły posiłek dostępny od ręki - Posiłki w pracy

Jedzenie w pracy jest przygotowywane i spożywane w pośpiechu, a tylko 50% pracowników ma czas i możliwość zjedzenia ciepłego posiłku w miejscu zatrudnienia. Jak i co będą jeść pracownicy w przyszłości? O tym mówi raport przygotowany przez infuture.institute na zlecenie SmartLunch.

Czytaj więcej

Automatyczne magazyny wysokiego składowania - Nowe technologie składowania towarów

Optymalna wydajność i efektywność magazynu zależą w znacznym stopniu od znalezienia właściwego rozwiązania magazynowego. Elastyczne rozwiązania systemowe, bezpieczeństwo procesów oraz długoterminowe bezpieczeństwo inwestycji to korzyści wynikające ze współpracy z firmą Kardex Mlog.

Czytaj więcej