Dołącz do czytelników
Brak wyników

POWIERZCHNIE MAGAZYNOWE

20 października 2022

NR 5 (Wrzesień 2022)

Automatyczne magazyny wysokiego składowania - Nowe technologie składowania towarów

0 24

Optymalna wydajność i efektywność magazynu zależą w znacznym stopniu od znalezienia właściwego rozwiązania magazynowego. Elastyczne rozwiązania systemowe, bezpieczeństwo procesów oraz długoterminowe bezpieczeństwo inwestycji to korzyści wynikające ze współpracy z firmą Kardex Mlog.

Jako generalny wykonawca zautomatyzowanych systemów magazynowych wysokiego składowania Kardex Mlog od ponad 50 lat jest partnerem światowych liderów rynku oraz średnich przedsiębiorstw z najróżniejszych branż. Współpraca z klientami opiera się na dobraniu odpowiednich komponentów i tworzeniu z nich zindywidualizowanych rozwiązań systemowych.

POLECAMY

Projektowanie i wdrażanie całościowych rozwiązań automatyzujących procesy przepływu i magazynowania materiałów wchodzi w zakres głównego przedmiotu działalności przedsiębiorstwa. Dotychczas zrealizowanych zostało ponad 1000 systemów wysokiego składowania o wysokości do 45 m dla jednostek ładunkowych o najróżniejszych formatach i klasach wagowych – od klasycznych palet przez pojemniki siatkowe po nośniki specjalistyczne. 

Automatyczne magazyny wysokiego składowania umożliwiają kompaktowe składowanie dużych ilości towaru na małej powierzchni. Surowce, półprodukty oraz towary handlowe są przechowywane i automatycznie dostarczane, gdy tylko zajdzie taka potrzeba. Nawet w przypadku opóźnienia w globalnych łańcuchach dostaw gwarantowane są nie tylko pełne moce produkcyjne, ale również odpowiednie pozio...

Pozostałe 70% treści dostępne jest tylko dla Prenumeratorów

Co zyskasz, kupując prenumeratę?
  • sześć numerów magazynu „Logistyka a Jakość”,
  • dodatkowe artykuły niepublikowane w formie papierowej,
  • dostęp do czasopisma w wersji online,
  • dostęp do wszystkich archiwalnych wydań magazynu oraz dodatków specjalnych...
  • ... i wiele więcej!
Sprawdź szczegóły

Przypisy