Dołącz do czytelników
Brak wyników

TRANSPORT

13 marca 2020

WIZZ AIR LINIĄ LOTNICZĄ 2020 ROKU WEDŁUG ATW (AIR TRANSPORT WORLD)

0 316
Wizz Air, największa niskokosztowa linia lotnicza w Europie Środkowo-Wschodniej z dumą ogłasza, że otrzymała tytuł Linii Lotniczej 2020 Roku według Air Transport World, jedno z największych mediów poświęconych tematyce lotniczej. Nagrody ATW to najbardziej prestiżowe wyróżnienie przyznawane osobom i liniom lotniczym za osiągnięcia w branży. ATW nagradza osoby i organizacje, które wyróżniają się wyjątkową wydajnością, innowacyjnością i doskonałą obsługą.

W tym roku odbędzie się 46. edycja ATW AIA Awards. Po raz pierwszy w historii, ta najbardziej prestiżowa nagroda - Linia Lotnicza Roku - przyznawana jest przewoźnikowi niskokosztowemu. Tym samym Wizz Air staje się pierwszym europejskim przewoźnikiem LCC, który otrzymał tak ważne wyróżnienie.

POLECAMY

Linia Lotnicza Roku ATW musiała wykazać się wyjątkową wydajnością we wszystkich parametrach biznesowych i operacyjnych, wyróżniać się na tle konkurencji, mieć wybitne osiągnięcia w zakresie bezpieczeństwa, obsługi klienta, finansów, innowacji produktowych, zaangażowania ekologicznego,  a także stosunków pracy.

Nagroda Linia Lotnicza Roku 2020 zostanie wręczona podczas 46. dorocznej ceremonii wręczenia nagród za osiągnięcia branży lotniczej w ATW, 2 czerwca w Wiedniu. Pełna lista zwycięzców 2020 zostanie ogłoszona wkrótce.

Linia Wizz Air została założona w Budapeszcie w 2003 roku i pod przewodnictwem Józsefa Váradiego stała się najszybciej rozwijającą się linią lotniczą w Europie i wiodącym niskokosztowym przewoźnikiem w Europie Środkowo-Wschodniej. Wizz Air stymuluje rozwój lokalnej gospodarki, zwiększa stopy zatrudnienia i zapewnia rekordową rentownoś...

Pozostałe 70% treści dostępne jest tylko dla Prenumeratorów

Co zyskasz, kupując prenumeratę?
  • sześć numerów magazynu „Logistyka a Jakość”,
  • dodatkowe artykuły niepublikowane w formie papierowej,
  • dostęp do czasopisma w wersji online,
  • dostęp do wszystkich archiwalnych wydań magazynu oraz dodatków specjalnych...
  • ... i wiele więcej!
Sprawdź szczegóły

Przypisy