Dołącz do czytelników
Brak wyników

TRANSPORT

10 lipca 2017

Wolters Kluwer Transport Services przejęta

54
Firma Wolters Kluwer Transport Services, dostawca oprogramowania w zakresie logistyki i transportu została przejęta przez Castik Capital w celu stworzenia większej globalnej grupy zapewniającej usługi i rozwiązania w zakresie profesjonalnych oprogramowań.

Firma Wolters Kluwer Transport Services, dostawca oprogramowania w zakresie logistyki i transportu, m.in. Transwide, Teleroute, Bursa, TAS-TMS, została przejęta przez Castik Capital w celu stworzenia większej globalnej grupy zapewniającej usługi i rozwiązania w zakresie oprogramowania dla logistyki i transportu. 

Transport Services zapewnia swoim klientom oprogramowanie do zarządzania transportem na żądanie, wspierając firmy zajmujące się profesjonalnie transportem i logistyką, objęte markami: Transwide, TAS-TMS, Teleroute, Bursa i 123 Cargo. Dzięki szerokiej gamie oferowanych usług  firma ta jest jednym z niewielu dostawców, którzy mogą wyjść naprzeciw potrzebom przewoźników, spedytorów, dostawców rozwiązań logistycznych i dostawców towarów. 

Społeczność tej firmy obejmuje ponad 100 000 użytkowników, którzy każdego dnia łączą się ze sobą elektroniczne, dzięki czemu mogą pomyślnie zarządzać najważniejszymi procesami w zakresie transportu. Te wszystkie rozwiązania umożliwiają klientom firmy i ich partnerom współpracę drogą elektroniczną. Rozwi...

Dalsza część jest dostępna dla użytkowników z wykupionym planem

Przypisy