Dołącz do czytelników
Brak wyników

TRANSPORT

9 marca 2020

Wielton dostarczył specjalnie dostosowane naczepy dla Alcopper Trans

0 339
W lutym spedytor Alcopper Trans odebrał kolejne zamówienie produktów dostosowanych specjalnie do jego wymagań. Tym razem Wielton dostarczył 10 zestawów i 5 naczep Curtain Master Mega wyposażonych w udogodnienia do transportu sprzętu AGD. Produkty dostarczone w tym zamówieniu to wynik wieloletniej już współpracy producenta naczep ze spedytorem, której celem jest tworzenie najlepszych i wysoko skastomizowanych rozwiązań.

Naczepy typu Curtain Master Mega służą do transportu praktycznie każdego rodzaju towaru. Te wyprodukowane dla Alcopper Trans wyposażone zostały dodatkowo w specjalne, autorskie rozwiązania, jak system BDE, który pozwala na wykorzystanie całej przestrzeni ładunkowej jednocześnie ułatwiając załadunek towarów, głównie sprzętów AGD. Dziesięć zestawów przestrzennych wyposażonych także zostało w dodatkowe mocowania na kłonice, a ich zwiększona ilość pozwala na ładowność do 24 ton. Naczepy Curtain Master Mega zaprojektowane zostały również z dużym naciskiem na szczelność, co w przypadku urządzeń elektrycznych transportowanych przez Alcopper Trans jest szczególnie istotne.

POLECAMY

To już kolejne zamówienie, które realizuje dla nas Wielton w ciągu naszej ponad 10 letniej współpracy. Bardzo cenimy kooperację pomiędzy naszymi firmami ze względu na bardzo dużą otwartość Wieltonu na sugestie i wskazówki przy wprowadzaniu nowych rozwiązań. Zależy nam właśnie na takich partnerach, którzy rozumieją nasz biznes, potrafią słuchać i dostarczać rozwiązania, które ułatwiają nam wykonywanie naszej pracy – powiedział Przemysław Lis, prezes zarządu Alcopper Trans Logistics.

Wzorowa współpraca

Świadcząca kompleksowe usł...

Pozostałe 70% treści dostępne jest tylko dla Prenumeratorów

Co zyskasz, kupując prenumeratę?
  • sześć numerów magazynu „Logistyka a Jakość”,
  • dodatkowe artykuły niepublikowane w formie papierowej,
  • dostęp do czasopisma w wersji online,
  • dostęp do wszystkich archiwalnych wydań magazynu oraz dodatków specjalnych...
  • ... i wiele więcej!
Sprawdź szczegóły

Przypisy