Dołącz do czytelników
Brak wyników

TRANSPORT

25 maja 2018

Volkswagen Poznań rozpoczyna rozbudowę fabryki

0 193
Rozpoczęła się zapowiadana rozbudowa zakładu Volkswagen Poznań w Antoninku po wschodniej części od ulicy Smołdzinowskiej. Inwestycja obejmuje budowę hali spawalni z zapleczem logistycznym.

Rozbudowa ta pozwoli, żeby  w 2020 roku fabryka Volkswagen Poznań była  gotowa na produkcję kolejnych generacji samochodów.

POLECAMY

Bardzo się cieszę, że możemy realizować swoje plany i przygotowywać w ten sposób fabrykę pod nowe wyzwania i oczekiwania rynku. Ta rozbudowa podkreśla również  znaczenie zakładów Volkswagen Poznań w koncernie Volkswagen. Możemy z nadzieją patrzeć w przyszłość - mówi Jens Ocksen, prezes zarządu Volkswagen Poznań.  

Inwestycja w Antoninku obejmuje budowę nowej hali spawalni z zapleczem logistycznym, która zostanie wyposażona w najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne. W ramach prac przygotowawczych  uporządkowano i zniwelowano  8 hektarów terenu, a dodatkowo nawieziono  60 000 ton ziemi.

Taka inwestycja to dla nas ogromne wyzwanie. Przed nami dużo pracy, związanej nie tylko z przebudową zakładu, ale również ze szkoleniam...

Pozostałe 70% treści dostępne jest tylko dla Prenumeratorów

Co zyskasz, kupując prenumeratę?
  • sześć numerów magazynu „Logistyka a Jakość”,
  • dodatkowe artykuły niepublikowane w formie papierowej,
  • dostęp do czasopisma w wersji online,
  • dostęp do wszystkich archiwalnych wydań magazynu oraz dodatków specjalnych...
  • ... i wiele więcej!
Sprawdź szczegóły

Przypisy