Dołącz do czytelników
Brak wyników

TRANSPORT

2 marca 2018

VIVE Transport z certyfikatem TAPA

0 332
VIVE Transport z certyfikatem TAPA. Dla Grupy VIVE to ważny krok w kierunku zagwarantowania najwyższych norm bezpieczeństwa w zwinnym łańcuchu dostaw, ale też możliwość zaoferowania nowych usług.

Tym samy VIVE Transport dołącza do elitarnego grona najbardziej renomowanych globalnych operatorów takich jak np. Scheneker, DHL, Danzas itp. Otwiera to również drogę spółkom logistycznym Grupy VIVE do obsługi łańcuchów dostaw najbardziej znaczących producentów m.in. markowej odzieży, elektroniki i wielu innych wartościowych dóbr konsumpcyjnych. 

POLECAMY

Certyfikacja procesów logistyki transportowej i magazynowej jest kolejnym elementem konsekwentnie realizowanej przez spółkę strategii oferowania klientom wyselekcjonowanych usług w ramach zwinnego łańcucha dostaw. To co nas wyróżnia w sposobie prowadzenia biznesu to konsekwentne tworzenie, z klientami i interesariuszami,  łańcucha wspólnych wartości w logistyce. Uzyskany certyfikat jest tego kolejnym dowodem. To wielki krok w dziedzinie standaryzacji na najwyższym poziomie procesu przewozowego realizowanego dla VIVE Group i ‎klientów zewnętrznych. Przyznanie certyfikatu TAPA otwiera nam drogę do obsługi najbardzie...

Pozostałe 70% treści dostępne jest tylko dla Prenumeratorów

Co zyskasz, kupując prenumeratę?
  • sześć numerów magazynu „Logistyka a Jakość”,
  • dodatkowe artykuły niepublikowane w formie papierowej,
  • dostęp do czasopisma w wersji online,
  • dostęp do wszystkich archiwalnych wydań magazynu oraz dodatków specjalnych...
  • ... i wiele więcej!
Sprawdź szczegóły

Przypisy