Dołącz do czytelników
Brak wyników

TRANSPORT

23 listopada 2018

UTA przejmuje obszar działalności Road Account AirPlus International

0 271
UNION TANK Eckstein GmbH & Co. KG przejmuje portfolio klientów specjalistów ds. rozliczeń Road Account AirPlus International.

Firma AirPlus, która do tej pory oferowała rozwiązania dotyczące rozliczeń opłat drogowych pojazdów ciężarowych pod marką Road Account, w przyszłości chce się skupić na głównej działalności Business Travel Management. UTA umożliwia przejęcie, aby rozszerzyć portfolio klientów na dynamiczny europejski rynek poboru opłat drogowych i otwiera nowe możliwości dystrybucji dodatkowych usług serwisowych.

POLECAMY

Road Account będzie oferować klientom swoje usługi w pełnym zakresie. Wraz z przejściem klienci w pełnym zakresie zostaną objęci odpowiednimi rozwiązaniami UTA. Niezależnie od dotychczasowych rozwiązań Road Account klienci w przyszłości będą mogli korzystać ze zintegrowanych i obowiązujących w całej Europie rozwiązań UTA, aby rozliczyć paliwo, opłaty drogowe i konserwację z sieci obejmującej blisko 60 000 partnerów w 40 europejskich krajach.

UTA przejmuje również pracowników zespołu Road Account i w ten sposób udziela wsparcia w zakresie ciągłej opieki ze strony obecnych osób odpowiedzialnych za kontakt.

Cieszymy się z sukcesu transakcji. Dzięki firmie UTA znaleźliśmy na rynku nie tylko wiodącego emitenta z konkretną wizją przyszłości, lecz także przedsiębiorstwo w region...

Pozostałe 70% treści dostępne jest tylko dla Prenumeratorów

Co zyskasz, kupując prenumeratę?
  • sześć numerów magazynu „Logistyka a Jakość”,
  • dodatkowe artykuły niepublikowane w formie papierowej,
  • dostęp do czasopisma w wersji online,
  • dostęp do wszystkich archiwalnych wydań magazynu oraz dodatków specjalnych...
  • ... i wiele więcej!
Sprawdź szczegóły

Przypisy