Dołącz do czytelników
Brak wyników

TRANSPORT

18 lutego 2020

UPS rozszerza program dostaw za pomocą dronów o Uniwersytet Kalifornijski w San Diego

0 323
Program dostaw za pomocą dronów, we współpracy z firmą Matternet, rozpoczął się w lutym 2020 r. Opiera się on na strategii UPS Healthcare & Life Sciences, wspierającej usługi transportowe szpitali w Stanach Zjednoczonych. Pomaga on dostawcom usług działającym w sektorze zdrowotnym poprawić doświadczenia i wyniki pacjentów.Testy Uniwersytetu Kalifornijskiego w San Diego i Federalnej Administracji Lotnictwa pozwolą na zdobycie wiedzy na temat zastosowania dronów w ramach pilotażowego programu integracji DOT UAS.

W ramach projektu pracownicy medyczni Centrum Medycznego Jacobs zlokalizowanego w kampusie wschodnim Uniwersytetu Kalifornijskiego San Diego w La Jolla, będą pakować przesyłki medyczne, takie jak próbki krwi lub dokumenty, do bezpiecznego kontenera używanego podczas przewozu dronem.

POLECAMY

Drony będą poruszać się po wyznaczonych trasach, początkowo pomiędzy Centrum Medycznym Jacobs a miejscami przeznaczonymi do lądowania w Moores Cancer Center oddalonym o mniej niż jedną milę i znajdującym się w zasięgu wzroku, zgodnie z przepisami FAA Par...

Pozostałe 70% treści dostępne jest tylko dla Prenumeratorów

Co zyskasz, kupując prenumeratę?
  • sześć numerów magazynu „Logistyka a Jakość”,
  • dodatkowe artykuły niepublikowane w formie papierowej,
  • dostęp do czasopisma w wersji online,
  • dostęp do wszystkich archiwalnych wydań magazynu oraz dodatków specjalnych...
  • ... i wiele więcej!
Sprawdź szczegóły

Przypisy