Dołącz do czytelników
Brak wyników

TRANSPORT

11 lutego 2020

Trzy wózkowe trendy na 2020 rok

161
Wskaźnik PMI sugeruję, że w najbliższym czasie polski sektor przemysłu będzie rozwijał się mniej dynamicznie niż w ostatnich latach. Jak wpłynie to na sytuację na rynku wózków widłowych? Jakie rozwiązania i usługi zyskają na popularności?

Jak wynika z zapowiedzi marcowych targów LogiMAT, jednego z najważniejszych w Europie wydarzeń branży transportu wewnętrznego, w jego trakcie nacisk wystawców ma zostać położony na inteligentne systemy, współpracę ludzi i maszyn oraz „ucyfrowienie” procesów.

POLECAMY

Jaki sens ma promowanie nowoczesnych, stosunkowo drogich technologii w perspektywie prawdopodobnego spowolnienia gospodarczego? Jak się okazuje, całkiem spory. Na stoisku firmy STILL podczas targów LogiMAT będzie można oczywiście obejrzeć najnowsze, jeszcze bardziej wydajne modele popularnych wózków. W naszej narracji chcemy jednak skupiać się na komplementarnych rozwiązaniach, dzięki którym można pełniej realizować potencjał pojazdów i operatorów w przedsiębiorstwie. Będziemy mówić o automatyzacji, cyfryzacji i optymalizacji przy użyciu innowacyjnych technologii – mówi Paweł Włuka, Dyrektor Marketingu STILL...

Pozostałe 70% treści dostępne jest tylko dla Prenumeratorów

Co zyskasz, kupując prenumeratę?
  • sześć numerów magazynu „Logistyka a Jakość”,
  • dodatkowe artykuły niepublikowane w formie papierowej,
  • dostęp do czasopisma w wersji online,
  • dostęp do wszystkich archiwalnych wydań magazynu oraz dodatków specjalnych...
  • ... i wiele więcej!
Sprawdź szczegóły

Przypisy