Dołącz do czytelników
Brak wyników

TRANSPORT

10 września 2019

TIP rozwija swoją sieć warsztatów w Polsce

0 293
Szczecin - TIP Trailer Services (TIP) ogłosiło zakup warsztatu Top Truck Centrum w Szczecinie. Z dniem 1 września 2019, TIP przejął warsztat oraz zatrudniony zespół od firmy Top Truck znajdujący się pod adresem ul. Pomorska 142, 70-812 Szczecin.

Jako część strategii ekspansji TIP rozwija swoją sieć warsztatów w Polsce oraz Europie. Według TIP, zakup jeszcze bardziej pomoże w obsłudze aktualnych klientów, oraz otworzy współpracę z nowymi klientami odpowiadając na zapotrzebowanie rynku, serwisu i utrzymania floty. 

POLECAMY

Chcemy nadal rozwijać naszą obecność na rynku specjalistycznych serwisów w Polsce, jesteśmy zachwyceni posiadaniem kolejnego świetnie wyposażonego warsztatu w Szczecinie. Pomoże nam to zwiększyć produktywność oraz możliwości w obsłudze własnej jak również floty naczep i ciągników klientów zewnętrznych - powiedział Paweł Lis, head of workshops w TIP.

Warsztat jest położony w północno-zachodniej Polsce, blisko granicy z Niemcami. Jest wyposażony w stację kontroli pojazdów oraz 5 stanowisk, w planie jest rozwój o kolejne 3 stanowiska w połowie przysz...

Pozostałe 70% treści dostępne jest tylko dla Prenumeratorów

Co zyskasz, kupując prenumeratę?
  • sześć numerów magazynu „Logistyka a Jakość”,
  • dodatkowe artykuły niepublikowane w formie papierowej,
  • dostęp do czasopisma w wersji online,
  • dostęp do wszystkich archiwalnych wydań magazynu oraz dodatków specjalnych...
  • ... i wiele więcej!
Sprawdź szczegóły

Przypisy