Dołącz do czytelników
Brak wyników

TRANSPORT

26 czerwca 2019

Sieć EETS już działa w Niemczech

0 486
Europejski Elektroniczny System Opłat Drogowych od kwietnia 2019 roku jest już dostępny w Niemczech. To znacząca zmiana wpływająca na efektywne zarządzanie flotą za pomocą BP Tollbox, jednego urządzenia pokładowego, zaopatrzonego we wsparcie rozbudowanych usług telematycznych i czytelnych rozwiązań analitycznych.

Dzięki wprowadzeniu systemu EETS w Niemczech właściciele flot mogą rozliczać opłaty drogowe w tym kraju za pomocą urządzenia BP Tollbox dla EETS. Zostało ono wprowadzone na rynek już w ubiegłym roku. Po udanych testach i pilotażu, usługa BP Tollbox dla EETS jest obecnie dostępna w Niemczech, jednym z ważniejszych rynków i krajów tranzytowych w Europie. Jednocześnie BP uzupełnia katalog usług w ramach poszczególnych pakietów. Oprócz zintegrowanego rozliczania wszystkich opłat i korzystania z podstawowej oferty (w pakiecie BASIC dostępne są, m.in. karty paliwowe, komplet faktur w jednej przesyłce czy szczegółowe analizy i raporty z transakcji), właściciele flot mogą aktywować dostęp do rozbudowanych funkcji telematycznych w pakietach ADVANCED i COMPLETE (wkrótce w ofercie). 

POLECAMY

Dzięki wprowadzeniu na niemiecki rynek sieci EETS możemy zaoferować menadżerom flot i kierowcom zaawansowane rozwiązanie techniczne, jakim jest BP Tollbox dla EETS, które można obecnie stosować w ośmiu europejskich krajach. Korzystanie z tego urządzenia zwiększa przejrzystość danych dotyczących floty i znacznie redukuje ilość czynności administracyjnych – wyjaśnia Jeroen de Vries, dyrektor ds. sprzedaży w BP, odpowiedzialny za karty paliwowe w Europie. 

Zarządzanie całą flotą w zaawansowanym Centrum Telematycznym

Pakiet ADVANCED, rozszerzony względem pakietu BASIC, oferuje wiele innowacyjnych rozwiązań i dodatków. Menadżerowie flot zyskują w tej opcji dostęp do zaawansowanego Centrum Telematycznego. Umożliwia ono sprawdzenie lok...

Pozostałe 70% treści dostępne jest tylko dla Prenumeratorów

Co zyskasz, kupując prenumeratę?
  • sześć numerów magazynu „Logistyka a Jakość”,
  • dodatkowe artykuły niepublikowane w formie papierowej,
  • dostęp do czasopisma w wersji online,
  • dostęp do wszystkich archiwalnych wydań magazynu oraz dodatków specjalnych...
  • ... i wiele więcej!
Sprawdź szczegóły

Przypisy