Dołącz do czytelników
Brak wyników

TRANSPORT

25 maja 2018

Rusza nowy serwis kolejowy LCL z Chin do Polski

0 345
W najbliższą sobotę zostaną wysłane pierwsze kontenery konsolidacyjne z ładunkami drobnicowymi z Chin, które w połowie przyszłego miesiąca trafią do Polski.

Szlak kolejowy z Szanghaju do Małaszewicz, i dalej do magazynów w podwarszawskich Markach, to kolejny krok ATC Cargo na Jedwabny Szlaku. W kontenerach, o wadze blisko 23 ton, znajdą się ładunki LCL klasyfikowane jako general cargo, czyli niewielkie partie towarów, zamawiane przez polskich przedsiębiorców oraz odbiorców indywidualnych m.in. na portalach internetowych. W początkowej fazie transport będzie się odbywał z Szanghaju, z cyklicznym, cotygodniowym wyjściem.

POLECAMY

Uruchomienie usługi transportowej przez ATC Cargo, polskiego operatora logistycznego, na bazie własnej konsolidacji przesyłek umożliwi odbiór towarów z Chin i dostarczenie ich do klientów w całej Europie. Kolejowy serwis drobnicowy jest dedykowany dla przedsiębiorców, którzy sprzedają towary sklasyfikowane jako general cargo, m.in. części motoryzacyjne, elektronika, odzież, akcesoria domowe, narzędzia, tkaniny, chem...

Pozostałe 70% treści dostępne jest tylko dla Prenumeratorów

Co zyskasz, kupując prenumeratę?
  • sześć numerów magazynu „Logistyka a Jakość”,
  • dodatkowe artykuły niepublikowane w formie papierowej,
  • dostęp do czasopisma w wersji online,
  • dostęp do wszystkich archiwalnych wydań magazynu oraz dodatków specjalnych...
  • ... i wiele więcej!
Sprawdź szczegóły

Przypisy