POD NASZYM PATRONATEM: Targi ColdChain 20-22.04.2021 - FORMULARZ REJESTRACYJNY

WYDARZENIA AKTUALNOŚCI

Targi ColdChain Poland to idealne miejsce do promowania usług i produktów szerokiemu gronu potencjalnych klientów o ściśle sprecyzowanych celach biznesowych. Prezentacja na wydarzeniu umożliwia nawiązanie kontaktów z producentami szukającymi rozwiązań w zakresie chłodnictwa i logistyki w temperaturze kontrolowanej.

Chłodniczy łańcuch dostaw pozwala wydłużyć okres trwałości produktów poprzez utrzymanie stałej temperatury na wszystkich jego etapach. ColdChain Poland wychodzi naprzeciw potrzebom przedsiębiorców działających na rozwijającym się rynku logistyki w temperaturze kontrolowanej i zaprasza do wzięcia udziału w wydarzeniu.

Strategicznym partnerem ColdChain Poland są targi WorldFood Poland – najważniejsze wydarzenie branży spożywczej – od produkcji aż po wyrób końcowy i jego sprzedaż. Połączenie obu wydarzeń gwarantuje dostęp do idealnego grona odbiorców, a zarazem jest wspaniałą okazją do dyskusji i wymiany poglądów oraz poszerzenia wiedzy pod okiem specjalistów z branży.

Organizatorzy targów ColdChain Poland pragną zapewnić, że cały zespół intensywnie pracuje nad tym, aby w 2021 roku zjednoczyć branżę producentów chłodniczego łańcucha dostaw oraz, że reagują na zmieniającą się rzeczywistość i pozostają elastyczni, aby dopasować ofertę do potrzeb klientów.

Targom ColdChain Poland będzie towarzyszyć ColdChain Poland Virtual Expo - wyjątkowa platforma internetowa, która umożliwia spotkanie i współpracę osób związanych z chłodniczym łańcuchem dostaw. To niezwykle produktywne, wydajne i łatwe w użyciu narzędzie, które pozwala na spotkania z potencjalnymi partnerami, sprzedaż produktów i usług, pozyskiwanie nowych dostawców i rozwiązań lub poznanie nowych możliwości i inicjatyw, omówienie problemów i uzyskanie odpowiedzi od ekspertów branżowych podczas wielu spotkań, dyskusji i konferencji – wszystko w zaledwie 3 dni!

ColdChain Poland Virtual Expo to dostęp do wielu przedstawicieli branży, których możesz zaprosić na spotkanie, podzielić się swoimi pomysłami i usłyszeć od nich, jak oni widzą współpracę z Tobą. Nawiązywanie kontaktów biznesowych odbywa się w ramach wybranych spotkań indywidualnych, umawianych po akceptacji obu stron. Platforma umożliwia łączenie się online zarówno z nowymi, jak i już istniejącymi klientami i partnerami biznesowymi, w przyjaznym i otwartym środowisku.

Kto bierze udział?

  • Wszyscy! Twoi obecni i potencjalni klienci, partnerzy, współpracownicy i inne osoby związane z logistyką w temperaturze kontrolowanej i Ty też powinieneś!
  • Producenci, dystrybutorzy i dostawcy
  • Detaliści i hurtownicy
  • Startupy technologiczne
  • Dostawcy rozwiązań i firmy technologiczne
  • Inwestorzy i mentorzy
  • Media, agencje, firmy konsultingowe i analityczne
  • Eksperci i i specjaliści branżowi

Formularz rejestracyjny znajduje się pod tym linkiem.

(Źródło: Lentewenc Sp. z o.o.)

Przypisy