Dołącz do czytelników
Brak wyników

WYDARZENIA

29 maja 2018

POD NASZYM PATRONATEM: AutoEvent

0 314
Tegoroczna edycja AutoEventu odbędzie się w dniach 19 - 21 czerwca w Hotelu OSSA w Rawie Mazowieckiej. Uczestnikami AutoEventu są przedstawiciele firm dostarczających części i komponenty do produkcji nowych samochodów.

W gronie uczestników są również firmy zajmujące się produkcją/ dostarczaniem materiałów i fabrykatów, maszyn, urządzeń, narzędzi, robotów, automatyki i oprogramowania dla przemysłu. 

POLECAMY

I dzień konferencji - 20 czerwca, godz. 10:00.

Podczas tegorocznego spotkania omówione zostaną nowe kierunki rozwoju polskiej gospodarki oraz kluczowe aspekty dotyczące działalności firm z sektora automotive, m.in.: 

  • PERSPEKTYWY ROZWOJU PRZEMYSŁU MOTORYZACYJNEGO W POLSCE: Sytuacja i perspektywy rozwoju polskiej gospodarki na tle procesów gospodarczych zachodzących w Europie i na świecie; Ochrona konkurencyjności przemysłu motoryzacyjnego w Polsce w kontekście obaw Brexitu; Cyberbezpieczeństwo w dobie innowacji w branży automotive. 
  • NISKOEMISYJNOŚĆ, ELEKTROMOBILNOŚĆ, NAPĘDY ALTERANTYWNE - CZYLI KTÓRĘDY WIEDZIE DROGA DO SUKCESÓW W SEKTORZE MOTORYZACYJNYM: Nowe cele redukcji emisji CO 2  dla samochodów osobowych i lekkich samochodów dostawczych w Unii Europejskiej - propozycje Komisji Europejskiej na 2025 i 2030 rok; Czy nastąpi „śmierć silnika Diesla” - napęd hybrydowy, elektryczny, wodorowy; Hybrydy - niewykorzystany pomost pomiędzy ropą a prądem; Wady i zalety różnych napędów alternatywnych - czy napęd elektryczny na pewno jest najlepszy z punktu widzenia ekologicznego?; Ustawa o elektromobilności - co można poprawić, jak sprawnie wdrożyć w życie; Czy zaleją nas „brudne Diesle z Niemiec” - jaki to będzie miało wpływ na sprzedaż samochodów w Polsce.
  • PRODUKCJA W REALIACH REWOLUCJI PRZEMYSŁOWEJ: Zarządzanie 2.0; Robotyzacja, automatyzacja i cyfryzacja przemysłu; Utrzymania ja...

Pozostałe 70% treści dostępne jest tylko dla Prenumeratorów

Co zyskasz, kupując prenumeratę?
  • sześć numerów magazynu „Logistyka a Jakość”,
  • dodatkowe artykuły niepublikowane w formie papierowej,
  • dostęp do czasopisma w wersji online,
  • dostęp do wszystkich archiwalnych wydań magazynu oraz dodatków specjalnych...
  • ... i wiele więcej!
Sprawdź szczegóły

Przypisy