Dołącz do czytelników
Brak wyników

TRANSPORT

6 września 2018

Nowy projekt firmy DRABPOL dla ochrony opon

0 278
Wychodząc naprzeciw potrzebom swoich klientów firma DRABPOL wprowadziła na rynek swoje własne rozwiązanie - TPMS_TELEMATICS - integrujące system monitorowania ciśnienia i temperatury opon z systemami telematycznymi.

W  przypadku zbyt niskiego ciśnienia lub przekroczenia wysokiej temperatury opony, TPMS_TELEMATICS zdalnie alarmuje  zarządzających transportem o zaistniałym  zdarzeniu.

POLECAMY

Systemy telematyczne coraz bardziej rozszerzają  swój zakres o zdalne monitorowanie ciśnienia, a nawet temperatury opon, umożliwiając tym samym  właścicielom i zarządzającym pojazdami stały wgląd do informacji odnoście właściwego użytkowania ogumienia. Systemy zarządzania pojazdami zintegrowane z systemami TPMS nie tylko dyscyplinują kierowców,  aby dbali o właściwe ciśnienie w oponach, ale również pozwalają na odtworzenie danych historycznych w przypadku zniszczenia ogumienia. 

System monitorowania ciśnienia i temperatury opon ContiPressureCheck jest zintegrowany z szeregiem systemów zarządzania pojazdami - po...

Pozostałe 70% treści dostępne jest tylko dla Prenumeratorów

Co zyskasz, kupując prenumeratę?
  • sześć numerów magazynu „Logistyka a Jakość”,
  • dodatkowe artykuły niepublikowane w formie papierowej,
  • dostęp do czasopisma w wersji online,
  • dostęp do wszystkich archiwalnych wydań magazynu oraz dodatków specjalnych...
  • ... i wiele więcej!
Sprawdź szczegóły

Przypisy