Nowy Prezes DSV Solutions w Polsce

MENEDŻER AKTUALNOŚCI

Zmiany w strukturach DSV w Polsce. Wojciech Cipiur obejmuje stanowisko Prezesa Zarządu Spółki DSV Solutions, zastępując Macieja Walendę, który pełnić będzie funkcję w strukturach DSV A/S.

1 marca 2021 stanowisko Prezesa Zarządu DSV Solutions objął Wojciech Cipiur, zastępując na stanowisku Macieja Walendę, który kontynuować będzie pełnienie funkcji Executive Vice President w strukturach DSV A/S, a także pełniąc funkcję w Radzie Nadzorczej.

To istotny krok rozszerzania struktur DSV Solutions w Polsce i jestem przekonany, że Wojciech idealnie wpisuje się w nasz model biznesowy oraz będzie kontynuować ścieżkę wzrostów. Nasza organizacja w Polsce jest niezwykle silna, a dodatkowe wzmocnienie pozwoli nam na jeszcze lepszą koncentrację na Klientach i doskonaleniu procesów - powiedział Maciej Walenda.

Kariera Wojciecha Cipiura od wielu lat związana była z Grupą Dachser, w której pełnił szereg funkcji na rynku polskim i niemieckim, a w ostatnim czasie z biura w Hong Kongu zarządzał logistyką kontraktową w regionie APAC. 

Po kilku latach wracam na polski rynek logistyczny i dołączam do bardzo znanej i dynamicznej organizacji. Cieszę się z zaufania, którym obdarzył mnie Maciej i holding DSV Solutions. Wraz z moim zespołem będziemy dążyli do zwiększania naszej pozycji na rynku oraz budowania efektywnych i innowacyjnych rozwiązań dla obecnych i nowych Klientówpowiedział Wojciech Cipiur.

(Źródło: DSV Solutions)

Przypisy