Dołącz do czytelników
Brak wyników

TRANSPORT

15 czerwca 2018

Nowy Ford Tourneo Custom

0 342
Mikrobus oferujący najlepszy układ miejsc do wykorzystania w celach firmowych lub do odpoczynku.

Ford zaprezentował pierwsze szczegóły wszechstronnego, nowego mikrobusa Tourneo Custom, który jest doskonałym środkiem transportu dla dziewięciu osób, oferując warunki najwyższej klasy w zupełnie nowym wnętrzu. Ukierunkowany na profesjonalny przewóz osób, wykorzystanie do indywidualnych celów, a także dla klientów lifestylowych, Tourneo Custom będzie dostępny na zamówienie jeszcze w tym roku, z dostawą zaplanowaną na początek 2018 roku.

POLECAMY

Nowy Tourneo Custom odznacza się odważną stylizacją, podkreśloną chromowaną kratą z pięcioma belkami i oferuje użytkownikom luksusową kabinę. Jednym z jej atutów jest unikatowy format tylnych siedzeń podzielonych na sześć pojedynczych foteli, które mogą być rozmieszczone w formacie konferencyjnym, z drugim rzędem zwróconym ku tyłowi samochodu.

Największy Tourneo został całkowicie przeprojektowany, podkreślając swój styl, doskonałą jakości i techniczne wyrafinowanie. wysokiej jakości materiały wykończeniowe, zwiększono komfort poprzez redukcję poziomu hałasu, a także wykorzystano najnowsze technologie Forda, takie jak inteligentny ogranicznik prędkości i system łączności SYNC 3.

W nowym Tourneo Custom, każdy pasażer może cieszyć się z zajęcia najlepszego miejsca. Ten wszechstronny pojazd został przekonstruowany od przedniego, po tylny zderzak. Jego stylowe wnętrze łączy komfort i jakość luksusowego samochodu z wyjątkową przestrzenią i praktycznością - powiedział Pete Reyes, dyrektor produktu samochody dostawcze,Ford of Europe. 

Innowacje opierają się na znaczących udoskonaleniach wprowadzonych do linii Tourneo Custom w 2016 r., to m.in. przełomowy silnik Diesla Ford EcoBlue o pojemności 2,0 litra, nowa sześciobiegowa automatyczna skrzynia SelectShift oraz opcja tylnego zawieszenia pneumatycznego.

Po raz pierwszy wprowadzony na rynek w 2013 r. Tourneo Custom jest flagowym produktem rodziny Fordów Tourneo, która obejmuje również pięciomiejscowy Tourneo Courier i Tourneo Connect dostępny w wersjach 5 i 7 osobowej.

Wyrafinowany z zewnątrz i w środku

Nowy Tourneo Custom otrzymał śmiały nowy wygląd przodu, który łączy go przez stylizacyjne DNA, z najnowszymi samochodami osobowymi Forda. Wysoko ulokowana, trapezowa krata i dynamiczne, wąskie reflektory, które płynnie komponują się z muskularną linią boczną auta.

Dostępna jest także oferta zaawansowanych technologicznie reflektorów - wszystkie pojazdy wyposażone są w charakterystyczne, nowe światła do jazdy dziennej w technologii LED, a modele najwyższych specyfikacji wyposażenia dysponują oświetleniem ksenonowym HID.

Wyrafinowane wyposażenie dotyczy także wnętrza auta, gdzie pojawia się nowy panel przyrządów, oparty o nową filozofię projektowania wnętrz Forda - zapoczątkowaną przez nową Fiestę - która oferuje atrakcyjny, skierowany na użytkownika układ, pozwalający na bezproblemową interakcję użytkowników ze smartfonami i tabletami.

Bazując na wyraźnych, poziomych elementach stylizacyjnych, podkreślających szerokość kabiny, nowa tablica przyrządów charakteryzuje się wysublimowanym wyglądem, łącząc miękkie powierzchnie i atrakcyjne detale z chromowanymi i połyskliwymi wykończeniami.

Wszystkie nowe ekrany...

Pozostałe 70% treści dostępne jest tylko dla Prenumeratorów

Co zyskasz, kupując prenumeratę?
  • sześć numerów magazynu „Logistyka a Jakość”,
  • dodatkowe artykuły niepublikowane w formie papierowej,
  • dostęp do czasopisma w wersji online,
  • dostęp do wszystkich archiwalnych wydań magazynu oraz dodatków specjalnych...
  • ... i wiele więcej!
Sprawdź szczegóły

Przypisy