Dołącz do czytelników
Brak wyników

TRANSPORT

15 marca 2018

Nowość w firmie Kögel - naczepa Cargo

0 353
W dniach 24–26 kwietnia 2018 r. na targach Commercial Vehicle Show w Birmingham firma Kögel przedstawi ofertę pojazdów skierowanych do branży spedycyjnej i budowlanej.

Na stoisku nr 3A60 w hali 3 prezentowana będzie naczepa Kögel Cargo - solidny długodystansowiec. Model wyróżnia się wytrzymałością, bogatym wyposażeniem seryjnym i rozbudowaną ofertą wyposażenia indywidualnego. Oprócz wysokiej jakości wykonania Cargo przekonuje także niskimi kosztami eksploatacji i niezwykłą elastycznością użytkowania.

POLECAMY

Z myślą o codziennych załadunkach również w sytuacjach ekstremalnych, a także o transporcie ciężkich ładunków w najróżniejszych warunkach panujących na drodze, do naczepy Kögel Cargo zaprojektowano ramę o wysokiej stabilności, na której w przemyślany sposób rozmieszczono belki poprzeczne. Nośność podłogi przystosowanej do przenoszenia wysokich nacisków wózków widłowych wynosi nawet 7,2 tony. Kögel Cargo ma poza tym bardzo niską masę własną i solidną zabudowę. Dzięki dwóm wzdłużnym profilom dachowym przy otwartej bocznej plandece nie jest konieczne podparcie przez kłonice. W wyposażeniu podstawowym masa własna wynosi około 6000 kg. Dzięki temu naczepa jest idealnym rozwiązaniem do ciężkich transportów. 

Bezpieczeństwo i zabezpieczenie ładunku

W modelu Kögel Cargo przy otwartym dachu do wnętrza nie zwisają pasy, gdyż są one seryjnie zintegrowane w plandece dachowej. W ten sposób pasy nie zahaczą o znajdujący się w środku ładunek. Optymalne zabezpieczenie ładunku jest możliwe dzięki zastosowan...

Pozostałe 70% treści dostępne jest tylko dla Prenumeratorów

Co zyskasz, kupując prenumeratę?
  • sześć numerów magazynu „Logistyka a Jakość”,
  • dodatkowe artykuły niepublikowane w formie papierowej,
  • dostęp do czasopisma w wersji online,
  • dostęp do wszystkich archiwalnych wydań magazynu oraz dodatków specjalnych...
  • ... i wiele więcej!
Sprawdź szczegóły

Przypisy