Dołącz do czytelników
Brak wyników

TRANSPORT

25 maja 2018

Nowa usługa transportu kolejowego UPS

0 413
Firma UPS poinformowała o uruchomieniu nowej usługi transportu ładunków pełnokontenerowych (FCL) pomiędzy Europą a Hongkongiem, która wykorzystuje istniejące połączenia UPS, w celu ułatwienia wymiany handlowej pomiędzy regionami.

Usługa, świadczona w obie strony między niemieckim Duisburgiem a Hongkongiem, będzie alternatywną drogą transportu umożliwiającą firmom zrównoważenie czasu dostawy i kosztów. Firmy mogą obecnie korzystać z nawet o 30% szybszych dostaw w porównaniu z przesyłkami FCL wysyłanymi transportem morskim, i zaoszczędzić do 60 procent  w porównaniu z transportem lotniczym. 

POLECAMY

Hong Kong jest kluczowym partnerem handlowym dla Unii Europejskiej. W ubiegłym roku, łączna wartość towarów będących przedmiotem wymiany handlowej między tymi regionami wyniosła ok. 50 miliardów euro. UPS, uruchamiając to nowe połączenie kolejowe wspiera swoich klientów w Europie i Hong Kongu w rozwijaniu ich biznesu i docieraniu do nowych rynków - powiedział Mike Harrell, prezes spedycji UPS Europe. 

Rozszerzona usługa transportu kolejowego umożliwia przedsiębiorstwom dostosowanie wymagań w zakresie transportu i jego kosztów do potrzeb łańcucha dostaw. Firmy z szybko rozwijających się branż: nowoczesnych technologii, handlu detalicznego i produkcji przemysłowej mogą korzystać z szybszego wprowadzania produktów na rynek z pełną widocznością statusu p...

Pozostałe 70% treści dostępne jest tylko dla Prenumeratorów

Co zyskasz, kupując prenumeratę?
  • sześć numerów magazynu „Logistyka a Jakość”,
  • dodatkowe artykuły niepublikowane w formie papierowej,
  • dostęp do czasopisma w wersji online,
  • dostęp do wszystkich archiwalnych wydań magazynu oraz dodatków specjalnych...
  • ... i wiele więcej!
Sprawdź szczegóły

Przypisy