Dołącz do czytelników
Brak wyników

TRANSPORT

23 listopada 2017

Mistrz zrównoważonego rozwoju

0 300
IVECO Daily Blue Power otrzymał tytuł International Van of the Year 2018.

W dniu wczorajszym nowa linia pojazdów IVECO Daily Blue Power otrzymała tytuł International Van of the Year 2018 na targach Solutrans, międzynarodowych targach branży transportu drogowego, które odbyły się w Lyonie we Francji.Nowa linia pojazdów dostawczych IVECO Daily Blue Power walczyła z silną konkurencją aby ponownie otrzymać tytuł, zaledwie trzy lata po wygranej z 2015 roku. Prestiżowa nagroda jest wyrazem uznania dla marki za wykorzystanie technologii w celu rozwoju zrównoważonego transportu. Sędziowie podkreślili, że Daily Blue Power "łączy główne i dostępne do zastosowania rozwiązania w celu zmniejszenia wpływu samochodów dostawczych na środowisko naturalne w obszarach miejskich oraz podmiejskich." Podkreślili również, że w tej linii pojazdów "IVECO posiada pojazdy, o które prosi rynek" oraz że "Napęd elektryczny, napęd Natural Power (gaz ziemny) oraz SCR to sprawdzone technologie opracowane przez IVECO." Jury było pod szczególnym wrażeniem innowacji technicznych zastosowanych w nowej gamie produktów IVECO, za "przedstawienie nowego silnika wysokoprężnego spełniającego parametry emisji mierzonych w rzeczywistych warunkach jazdy (RDE) na 3 lata przed unijnym rozporządzeniem, które będzie obowiązkowe dla pojazdów dostawczych, wyprzedzając w ten sposób konkurentów" oraz absolutnej przyjemności z jazdy Daily Hi-Matic Natural Power.

POLECAMY

Gratuluję Iveco imponujących osiągnięć w zakresie rozwoju linii produktów Daily Blue Power. Iveco zawsze było na czele rozwoju zrównoważonego transportu w segmencie pojazdów dostawczych. Nowa gama Daily Blue Power potwierdza tę pozycję - podsumował Jarlath Sweeney, przewodniczący International Van of the Year.

W roku 40 rocznicy, Daily po raz trzeci został wybrany jako "International van of the Year". Poza uznanym i odnoszącym sukcesy produktem, ta nagroda jest wyrazem ogromnych wysiłków podejmowanych przez IVECO, które mają decydujący wkład w walkę o czyste powietrze w naszych miastach i redukcję emisji CO2. Daily Blue Power w wersji elektrycznej, gazowej i najbardziej zaawansowanej wersji wysokoprężnej jest pierwszym i jedynym pojazdem oferującym trzy opcje, które przewidują, wzrost ograniczeń w dostępie do centrów miejskich. To zabezpiecza inwestycje naszych klientów i zapewnia im przewagę konkurencyjną, której potrzebują, aby rozwijać swoje zrównoważone przedsięwzięcia - powiedział odbierając nagrodę Pierre Lahutte, prezes marki IVECO.

Wprowadzona na rynek w październiku 2017 r. linia pojazdów Daily Blue Power jest wyjątkowa, oferując klientom swobodę wyboru między trzema różnymi technologiami, aby sprostać specyficznym wymaganiom misji i biznesu. Linia Daily Blue Power obejmuje:

  • Daily Hi-Matic Natural P...

Pozostałe 70% treści dostępne jest tylko dla Prenumeratorów

Co zyskasz, kupując prenumeratę?
  • sześć numerów magazynu „Logistyka a Jakość”,
  • dodatkowe artykuły niepublikowane w formie papierowej,
  • dostęp do czasopisma w wersji online,
  • dostęp do wszystkich archiwalnych wydań magazynu oraz dodatków specjalnych...
  • ... i wiele więcej!
Sprawdź szczegóły

Przypisy