Dołącz do czytelników
Brak wyników

TRANSPORT

31 sierpnia 2018

Kierowcy na medal

W wydarzeniu zorganizowanym przez DB Schenker kierowcy rywalizowali w ruchu drogowym i na placu manewrowym. Doskonalili też zasady udzielania pierwszej pomocy.

DB Schenker jest świadomy wpływu, jaki wywiera na środowisko i otoczenie społeczne. Każdego dnia z terminali firmy na polskie drogi wyjeżdża ponad 3 000 ciężarówek. Dlatego operator podejmuje szereg działań mających na celu zminimalizowanie ryzyka w transporcie. Podstawą jest odpowiednia wiedza na temat bezpieczeństwa i obowiązujących przepisów, utrwalanie właściwych zachowań w codziennej pracy ale też w przypadku sytuacji kryzysowych. 

POLECAMY

Mistrzostwa Bezpiecznej i Ekonomicznej Jazdy są doskonałą okazją do praktycznego zweryfikowania wiedzy zdobytej podczas szkoleń i w codziennej pracy. Oprócz części teoretycznej zawody obejmują rywalizację na placu manewrowym oraz w ruchu drogowym. Uczestnicy ćwiczą też zachowania w sytuacjach zagrożenia życia, kiedy konieczne jest udzielenie pierwszej pomocy. Z drugiej strony wydarzenie sprzyja integracji, a także pozwala budować oparte na dialogu relacje z partnerami biznesowymi - mówi Andrzej Gl...

Pozostałe 70% treści dostępne jest tylko dla Prenumeratorów

Co zyskasz, kupując prenumeratę?
  • sześć numerów magazynu „Logistyka a Jakość”,
  • dodatkowe artykuły niepublikowane w formie papierowej,
  • dostęp do czasopisma w wersji online,
  • dostęp do wszystkich archiwalnych wydań magazynu oraz dodatków specjalnych...
  • ... i wiele więcej!
Sprawdź szczegóły

Przypisy